Кладионица

  1. Нисам ни гледао кад Манчестер почиње, мислио сам у 4-5. Одиграо сам наш без њих на 200 кинти. Чекам Атлетико М. и Јувентус за 3500. А на другом ми је повео Сион, чекам само Дњепар за 3000.

  2. Ja stavio onih 12 utakmica, pao sam na Kataniju :(
    Al dobro, stavio sam 20 dinara...
    Drugi tiket mi je:
    Odd Grenland-Sandefjord x-1 4,2
    Syrianska-Brage x-1 4.3
    Njukasl-Stouk 1 2.00
    Lens-PSZ 2 2.45
    Herkules-Sevilja 2 2.10
    Juventus-Kaljari 1 1,60
    River Plata-Kvilmes 1 1.60
    Germinal-Klub Briz 3+
    I treci tiket sam stavio 'iljadarku na psz (2.45)

  3. Ја тврдим :) да Херкулес добија Севиљу вечерас..........

  4. Ја овде више не дајем предлоге.

  5. igrao sam danas: bolton- MU ppX( hteo sam da igram 1X, al staviste 2 pa da ne bude da navijam da padnete), fiorentinu, villu, stoke 3+ i cekam jos atletiko i juventus

  6. Што, бре, Џеки? :)

  7. Зато што не могу ништа живо да погодим. Никад горе.
    Чекам ваше предлоге за уторак, за ЛШ, то ћу да одиграм следеће.

  8. NMF, tek sad videh da i ti cekas iste elebake kao i ja. Ae pa nek ti je sa srecom :)

  9. На крају је и Сион примио гол. :(

    Од Пекија сам узео Вашингтон, Индијанаполис, Њу Орлеанс и Грин Беј.

    челзи, Атлетико имаш с хендикепом или чисто?

  10. Пошто сутра вероватно неће нико ништа да предлаже, ја ћу да синглирам Брашов на 2.2. Три последња меча нису добили кући, а прошле године су били једни од најбољих домаћина. Уз то, имају стопостотан учинак против Медиаша на свом терену. Квота и више него добра, вероватно последица одличног почетка сезоне гостију.

  11. Sjeba me Njukas , Celta dosla , cekao bi Juve .....

  12. Ali zato vodi Herkules. :)

  13. Трезегует :)

  14. Tako je to kad džanki daje fiks. :))

    Sevlilja, ha!

  15. Ја сам дао Брашов за сутра.

  16. И шта сад ?! Ел ме неко послушао за Херкулес ? Е па ја сам ставио 1000 на њега и узео 3 600 :)) како сам их само осетио.....

  17. Пу, јебемти! Овај Атлетико има црвени. Имам их и хендикеп и чистог кеца, а на једном сам пао 1тим1 2+, ту бих чекао Ривер из икса у један за 14000.

    Красић побеснео. Хеттрик!

    ПС Браво, Лаки! Ја сам те послушао, али само на тикету од 20 динара где сам изгинуо много, јбг.

  18. Ахахахахахаха, не верујем! Сад сам погледао тикет са Пекијевим НФЛ-ом, Њу Орлеанс 24-24. Аааааааааааа!

  19. to uzeh 5160 na 100 kinti Brat atletiko 7 zutih ili 6 i crveni

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.