Prijava

Na stanici utrčava buljuk balavica kojima sise nikoše pre zuba,

nesss

Mene, recimo, zanima neka dobra knjiga i da ponekad bacim pogled na dobar teniski meč, a ti se, primera radi, po ceo dan jebeš k'o moldavska nimfomanka sa onim u stanu ispod na koga sam sumnjo ozbiljno da je peder dok vas nisam zateko. Sad se kupi dok su reklame dok ti nisam surdukno redenik u mali mozak da kaneš na patos k'o ništa.

syngrafeas

Halid: Braćo moja. Do sada su verovatno Enver i njegovi psi s’vatili da smo im uvalili raspalu Djelferiju, i krenuće ovamo svom silom na nas.
Mi smo spremni da branimo našu favelu i ako treba položimo živote za nju. Braćo moja, borite se kao da sunce sutra neće svanuti i ovo je poslednji dan vašeg života. Poslednja prilika da učinite neko slavno i odvažno delo koje će čergari prenositi na sve strane sveta. Danas je dan kada ćemo počiniti takva dela o kojima će Džej pevati balade. O kojima će Mel gibson snimiti film. Braćo moja. Danas ćemo pokazati da se naša favela saginjati neće.

Johnny Kurajber

Или на пример мени кад би дали да јебем Сару Конор из Терминатор кеца, ја бих је шта? Добро, издржао бих једно минут и по плафон, након чега бих уз неартикулисани крик задовољства, налик оном који рендом баба испусти када на ТВ-у види Тозовца и Цунета у дуету, свршио као гмазина, јер сам јебени специјалац и нисам јебо, али у својој глави бих сматрао да сам је РАС-КР-МА-ЧИ-О! То је најбитније, оно што мислиш о самом себи, остали нек га дувају.

Јогурт

Džoni: Sinoć je bila Maja kod mene da joj "objasnim" neke stvari iz računovodstva.
Mićko: Brate, Maja je najbolji student, šta ti ima njoj da objašnjavaš?
Džoni: Pa jel čuješ šta ti kažem. Došla je da joj "objasnim".
Mićko: Aha. A šta joj nije bilo jasno?
Džoni: Brate, došla je da se jebemo.
Mićko: A računovodstvo niste ni takli?

Mali_Sale_91_kg

*u patroli
Bill: Čit'o sam juče u novinama dok sam kenj'o, da je svaki četvrti Amerikanac u stvari Meksikanac. Kako se kote jebem im pleme.
Joe: Auu bre, pa nas evo četvorica ođe! Šta ćemo sad?
Bill: Pa ja nisam Meksikanac. Nisi ni ti Džo. Hesuse, ti?
Jesus: Qué?
Bill: I to što kažeš. Džo, drž' Toma, on je gringos!
Tom: Nisam Bile, šta si izludio, brat sam ti od tetke, boktejeboludi!
Bill: Ne znam ja. Služba je služba, družba je družba. Ni po babu ni po stričevima. Hesuse, podigni vješala....

sedplas

Sine, snimi onog gargojla, znači usr'o sam se u sva četri agregatna stanja od straha kad sam je video!

Хујо Смрад - Gargojl

-'Де си Ташана, видим поновили смо хардвер?
-Марљш у пичљку матерљину просљтачљино!

The Forester - Hardver

- Ало момак где ћеш?
- Да једем бурек! Идем да њамке, шта се друго ради у вецеу?
- Плати момак, велика нужда 30 динара.
- А кол'ко је мала?
- Петнајс.
- Е па мени се само мало кења тако да ево ти 15 и дај тај папир!.

Л0Л - Mala nužda

-Ćao, mačko, ja sam Šone Lijaga, al pošto si tako mazna i avionski skladna, možeš da me zoveš i Šone Lijaga. Neću mnogo da te brstim, nego popij to govno, pa se uputi k mojemu spačeku kabriju.

Loller_Low

E Branka, frizura ti je kurčina!

Gamby

- E, fala bavice... Ležimo mi ofde, ne idemo nigde, ne mfdamo, poređali smo se u red ko kif.. kifl kiflice! Fala bavice!

Enemyofthefreeworld

Ovako laje ziljavo kuče.

Celt

Najviše sam voleo, kad nas vaspitačice pošalju na spavanje, da se iskradem iz svog kreveta, uđem u sobu gde je srednja grupa i uvučem joj se u krevet. Tamo smo otkrivali naša tela. Ona je dodirivala moju pišu, a ja mazio njenu picu. Smejali smo se k'o ludi na brašno i bilo nam je do jaja. Jednom prilikom nas je izvalila vaspitačica i rekla našim roditeljima da smo psihijatrijski slučajevi. Moja mama je plakala, a ćale me pit'o "Jesi jeb'o ti ovu malu" i šmekerski se osmehnuo.

Black Hole Moja bivša riba

Spermatozoid je u svom univerzumu prilično srećan, naročito dok je mlad, naivan i takoreći glup.

cepam_atome

Једном ме је чак истукао и гепеком. Такав садиста је био.

Cupić

За њу су мачор и певац још увек само домаће животиње

Grampi

Трава, трава, трава, помера се трава ЛАВ ЈЕБОТЕ, ЛАВ, СРАЊЕ СРАЊЕ СРАЊЕ ветар, добро је, трава, трава, трава, друга газела још газела, још, још, добро је, можда неће мене да поједе нешто, трава, једем траву једем траву, газеле око мене, беже СРАЊЕ СРАЊЕ СРАЊЕ СРАЊЕ ХИЈЕНЕ ХИЈЕНЕ ХИЈЕНЕ не, добро је, аукурац, јури се дечурлија, трава, трава, вода, вода, пијем воду таласи СРАЊЕ СРАЊЕ КРОКОДИЛ У КУРАЦ У КУРАЦ ИДЕМ У КУРАЦ ГОТОВО ЈЕ ветар, добро је, опет цимање, доста воде, трипује ме вода, блато, прашина прашина прашина уууууу дрво, хладовина до јаја, ходамо, нећемо стати сви али ко их јебе жедне, трава трава дрво хлад, шта је то на дрвету ЛЕОПАРД СРАЊЕ ЛЕОПАРД ГОТОВО ГИНЕМ ГИНЕМ СРАЊЕ ЛЕОПАРД аааа шупичку материну мајмунску упишах се неко се дере ШТУРА ШТУРА ШТУРА, ЛАВ ЈЕБОТЕ, СТВАРНО ЏАДА ЏАДА ВАТАЈ ЏАДУ у до јаја, скењали су неког рандом Гнуа нису мене трава трава трава ветар ветар...

Vita kralj

Celt

Made in Germany - Odličnog kvaliteta, ali je zato skupo.
Made in China - Sumnjivog kvaliteta, ali je zato jeftino.
Made in Serbia - Lošeg kvaliteta, ali je zato skupo.

Lažna Nada

Devojka koja se predstavlja kao Nada, a u stvari to nije.

Ana: Zdravo, ja sam Nada.

Сурови.

Kurde, iz koje je to definicije? Odlično je. :)

Плачеш јер се рађа један нови човек у теби, а сваки је порођај болан. И знаш: Жаре и Гоци су стубови наше културе, неохуманизам, религија у пракси, апстракција у форми.

Мрзиш кад те питају да ли више волиш Жарета или Гоција. То би било као кад бисте мајку питали које јој је дете драже. Или који би прст мање болео кад бисте га одсекли. Жаре и Гоци не постоје као појединци: тек у њиховом садејству настаје савршенство.

Optimistic Maniac

За разлику од велике већине жена, мушкарац је у стању да сврши за двадесетак секунди, што му даје изузетну моћ да прца.

menijesamodosadno

Tata: Momci, da li ste za jedan kokmit sendvič?
Momak 1: Samo ti kokaj ćale.
Momak 2: Kokni nam ga brzo čiko Tata.
Tata: RKE KOKE.

surovi

Сваки незрео мушкарац воли велике, округле и меке сисе.
Из једноставног разлога- погодне су за скривање.

mertav

Danijela Pantić: Konačno rešenje je Fabrika. uzdah ČARLIJEVA fabrika ČOKOLADE. Fabrika SNOVA, a mongolski pastuv je jasna asocijacija.

munch

-Dobar dan Ostoja, da li biste mogli da povezete moj Harpsichord ISX-720 do Palilule?
-Ne mogu, to je čembalo a ja prevozim klavire.

amantino

Ono krasno savršenstvo podareno nama smrtnicima, kanda od bogova ukradeno, jal' od našijeh babah i prababah, koje su vascela leta i jeseni i zime, katkada, provodile ne bi li svetu biljku koja je voćka ljutita, ali nasmejana, u tu Tvar crvenoosunčanu pretvorile i podarile nam iz svojih napaprenih ruku u Teglama ono za čime ište duša svakog pravog Ljubitelja, i koji o njemu pišu pesme i basme i predivne definicije na Vukajliji, koje opet dorasle nisu predmetu svoga govorenja, da uspomenu sačuvaju na detinjstva svoja, a što ne mogahu mu podariti niti Podravka niti Domaći med, niti kakva druga mehanička, bezdušna pokretna traka.

ikikid

Hamdija sine, alaha ti, ajde mi dodaj polumesečasti šrafciger i deder skini postere ovih golišavih hanuma u feredžama što im laktovi tako erotski vire, neki šejtani efendiju Zadeha otojč streljali ispred aščinice jer mu na tranzistoru sviralo "Losing my Religion" pa ne bi babo da fasuje neki kijamet...

Luks Učitelj