Prijava

Nisam sujeveran, ali imam neku svoju intuiciju koja mi je nekoliko puta spasila život i kojoj fanatično verujem. Ako odjednom pomislim da negde ne treba da se nalazim, odmah izlazim odatle i ispostavi se da sam bio u pravu.

Што је најгоре, живим потпуно нормално, нем никакве трауме, нико ме није малтретирао. Гледам хороре, али их заборавим после два дана. Знам да нису повезани с мојим страховима, јер у глави имам сцене које никад претходно нисам видела. Значи, немам ама баш никакав разлог са те страхове. И онда сам провалила да ми се као емпати накупљају страхови других. Сад вечито болесне, депресивне, паћенике, намучене терам у курац и што даље од себе.
Та с избуљеним очима сам ја, срели смо се коначно :р

Ја сам такође имао астралну пројекцију једном. Сличан доживљај као код Милице, само што ме ништа црно није хватало за руку (иди у пичку материну, бре). :))

Та с избуљеним очима сам ја, срели смо се коначно :р

Еј, па тај неки фазон. Само што је ова била светле пути, ти си тамнопута. :)

Ovo za astralnu projekciju prvi put cujem da se nekom to desilo jel se zajebavaš?

Не зезам :) Знам једну девојку којој се то дешавало а она нема никакве везе с таквим триповима, није ни знала шта је то. Кад ми је описала шта јој се дешава и ја јој рекла шта је то, после тога је никад више није доживела, јер је пожелала да јој се то свесно деси кад је провалила шта је.
Ја сам се исто триповала пре, а десила ми се кад сам се најмање надала и кад се уопште нисам бавила таквим стварима. Сад на пример нема шансе да би ме то снашло ни кад сам научила да медитирам. Евентуално под неким психоактивним супстанцама да се опустиш и отвориш :) Могу вам дати један форум на ком људи пишу практичне вежбе и искуства са астралном, ако некога интересује.
Пеки, интуиција је нешто друго, то је као неко шесто чуло које настаје кад се поклопе осталих познатих пет. Сви то имамо, само неко мање, а неко више изражено.

Једном сам ненамерно доживела астралну пројекцију и астрална раван је зајебана по томе што можеш проживети најдубље страхове. И ја сам видела себе с плафона собе како спавам у том положају, а с леђа ми пришла нека црна утвара, девојчица (моја најгора ноћна мора), и држи ме за мишицу. Што је најгоре, кад сам се успаничила (тад испадаш из астралне равни аутоматски) пробудила сам се у том положају, са неким притиском ту где ме држала.

Где набављаш псилоцибе?

Могу вам дати један форум на ком људи пишу практичне вежбе и искуства са астралном, ако некога интересује.

Оћу ја то. Шибни линк.

Само што је ова била светле пути, ти си тамнопута. :)

Па још горе, ми циганке смо зајебаније за те уроке и срања :)
Него, астралну не препоручујем да испробавате, јер ће вам то бити можда најтрауматичније искуство икада. Језиво, необично, непријатно, скроз опасно.
Е да, чудно је што је још један лик, којег познајем, видео у астралу ту црну утвару, жену с дугом црном косом. Јебем ли га.

Па још горе, ми циганке смо зајебаније за те уроке и срања :)

Е, стварно, имаш циган-крви у себи?

Него, астралну не препоручујем да испробавате, јер ће вам то бити можда најтрауматичније искуство икада. Језиво, необично, непријатно, скроз опасно.

Мени је оно било до јаја искуство. Јесте да ме је ухватила паника, мислио сам да сам умро и ту је престало. Али кад сам дошао к себи, тотално сам се избедачио. Осећај бестежинског стања је тотални мегасврш.

Mislim da je ta crna žena kliše, mora da je ostatak od nekog dječjeg straha, ali opet, ja je nikad ne sretoh.
Astralna nije traumatična kasnije, ako se "izvježba". Poslije prevaziđenih prvobitnih strahova dolaze neki bolji tripovi.

Zene koriste te fazone astralnim u supernaturalnim da bi lakse manipulisale muskarcima.

Zene koriste te fazone astralnim u supernaturalnim da bi lakse manipulisale muskarcima.

Сербе, какав је то мушкарац којим манипулише жена? То је рибизла. То је тај тип људи што купује цвеће.

Прави мушкарац манипулише женама.

Е, стварно, имаш циган-крви у себи?

Нем јбте :) Није ваљда да имам канџије у очима ко ганферка?
Ја не смем да практикујем астралну још увек, већ сам једном имала напад панике. :)

Astralna nije traumatična kasnije, ako se "izvježba". Poslije prevaziđenih prvobitnih strahova dolaze neki bolji tripovi.

Јесте, свеједно је не препоручујем никоме, јер није спрдња и већина не уме да се носи с таквим триповима. Ко са халуциногеним дрогама. Не смем ни да замислим какве бих халуџе имала кад бих била на томе.

Zašto ne? Ja je preporučujem svakome, bez obzira na doživljenu traumu.
Ne vidim razlog zašto ne bismo znali nešto više... Ili ste za blaženo neznanje? Ja ne.

Zašto ne? Ja je preporučujem svakome, bez obzira na doživljenu traumu.
Ne vidim razlog zašto ne bismo znali nešto više... Ili ste za blaženo neznanje? Ja ne.

Лули, бгате, имаш нешто лепо да поделиш с нам?

Нем јбте :) Није ваљда да имам канџије у очима ко ганферка?

Оно, мала си к'о ганкаци, тамнопута, бавиш се вештичарењем, гаташ...
Кад би се још обукла као ганкаци и набацила ганферакценат, не би те разликовали.

Па ако је не препоручујем, не значи да је забрањујем :) Само не бих волела да неког натрипујем на то како је суперкул, а да не знам да ли је то за ту особу опасно.
Јеби га, ја сам за то да је лакше овце оградити него објаснити им где да пасу. :)
А ко хоће заиста, наћи ће начин, без утицаја мојих сугестија.

Лули, бгате, имаш нешто лепо да поделиш с нам?

To moraš sam, bgate. Ne vjerujem u instrukcije.

Dozivljavala sam i ja te projekcije i vizije. Takodje su mi i snovi prilicno hororicni po opisu, ali moje osecanje nije strah, jer me to strasno zabavlja. Osecam radoznalost i to je nekako jace. Naravno da osecam strah, pre bih rekla nelagodnost, ali ne u vezi ovoga o cemu pisete, vec, pre svega za neke obicne, svakodnevne stvari. hahaha Pre bih rekla da me ljudska glupost vise plasi od utvara. :)
Oni koji su sugestivni, radoznali, mogu da imaju razlicite dozivljaje... Otvorenost je bitna za to. Strah je tu jedan detalj sa kojim se nas racio suocava kao sa necim na sta nije naviknut. Normalnost, uobicajenost, je nesto, da se nadovezem i na onu temu, ono sto je samo opste prihvaceno.

Pre bih rekla da me ljudska glupost vise plasi od utvara.

Ma (živi) ljudi, uopšte.

Dozivljavala sam i ja te projekcije i vizije.

немој се зајебавамо!