Prijava

Ne planiram seks jer kad planiram obicno ga ispusim.

jano, ovaj deo mi nije najjasniji. :)))

Zasto povezujete astralnu projekciju sa sujeverjem?

Zasto povezujete astralnu projekciju sa sujeverjem

Klasican, mada zanimljiv, spem. :)

То се већ назива опсесивном компулсивношћу. :)

Знам, али и сујеверје спада у неку врсту тога?

to su snovi koje mozemo da kontrolisemo.

Бркаш луцидне снове и астралну. Астрална је насилно одвајање душе од тела и она се уствари не дешава док спаваш, него у некој полусвести. Нек ме исправи неко ако грешим, нећу да звучим набеђено, јер нисам много стручна да се пресеравам, али ја капирам да су снови само нека подсвесна илузија кроз коју ти мисли путују ван наших димензија, али не и душа, за разлику од астралне.

Знам, али и сујеверје спада у неку врсту тога?

Ма, јок. То изазива нејебица. Набаци другару неку другарицу способну за какву квалитетну јебаду.

Јао, немој и ти смарати да јебање решава све проблеме :) Оно их прави. Деца јеботе. Највећи проблем икада.
Него, ел ова црна жена у питању:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1177.snc4/154944_1608301322119_1073773323_31641771_4945878_n.jpg

Mylyce, meni to deluje lepo opisano, ali ni ja nisam upucena. Isivise sam malo citala na tu temu. Da, san je proizvod neke nesvesne psihicke delatnosti za vreme spavanja, a za astralnu projekciju nisam sigurna... Mada, to "nasilno" mi ne zvuci lepo. :))

Па јес насилно, осим ако ти се не деси ненамерно ко мени. Обично кад је практикујеш свесно, осећаш да ти прво утрне тело, неко пропадање и језу.

Јао, немој и ти смарати да јебање решава све проблеме :)

Немаш појма. Нарочито женама решава све проблеме. Знам да сам сељачина, али китомицин је мајка свих лекова.

Што се тиче жене, више овако нешто:

http://2.bp.blogspot.com/_lirt8srIYAI/S6gNpcs6kzI/AAAAAAAAF5c/Iz_jP0SeiH0/s400/david+sperring+creepy+woman.jpg

Mrzi me da čitam sve ispočetka, a vidim da su se Mylyca i Jana raskokodakale, pa i ne planiram. :))

Daklem, nisam nešto naročito sujeveran. Onako, malkice. Sećam se, dok sam cepao kladionicu, uvek išao u jednu koja mi je nekih kilometar i po od kuće, a imam 3 potpuno iste koje su mi bliže. Sve tri su mi bile teški baksuz.

Sad mi ide na kurac kad mi neko za stolom mažnjava čipove da mu usitnim/ukrupnim. Mrš bre u kurac! Baksuzi!

Јао, немој и ти смарати да јебање решава све проблеме :) Оно их прави. Деца јеботе. Највећи проблем икада.

A bre ljudi sto se lazemo. Pa seks i seksulnost predstavljaju najvecu okupaciju svakog coveka. Sve ostalo je samo varijacija na temu seksa pa i ove vase karakondzule, hteli vi to da priznate ili ne.

Мене Самара највише трипује, како су је само унаказили.
http://hoysecumplen.com/wp-content/uploads/2009/11/15.jpg

Mislim da je besmisleno pokusavanje dokazivanja necega sto se samo po sebi predstavlja kao neobjasnjivo, religija se drugim imenom zove vera sto indicira nemogucnost dokazivanja iste vec samo veru tj. ubedjenost da to nesto zaista postoji.
Sto se tice astralnih projekcija smatram da su to snovi, samo snovi drugacije vrste od onih koje mi smatramo standardnim, i naravno da je moguce da je i cak i takozvana astralna projekcija moguca, ali ako bi i bila moguca ona ne bi predstavljala nikakav visi nivo svesti vec prosto snove, tj. halucinacije koje bi mogli vise ili manje da kontrolisemo.