Prijava

Pošto su hormoni proradili svim članovima sajta, stvorili su se uslovi za uparivanje istih.
Ovde objavite likove i zapete, pa ćemo videti u kom pravcu će se situacija razvijati :D

Ali samo postojeće parove.

1. Gospodža & Dotter (budući mladenci)
2. KolacUchorbi & sunđer bob (nisu više zajeno)
3. DLZ & 2pan (sveže)

4. Che-Vu trenutno ima problem sa samopouzanjem, svrlja sa selenijum ali neozbiljno. ZAINTERESOVANE NEK SE JAVE, EXTRA PONUDA - NOVOZELANDSKI PASOS!
5. ZoneZamfirsko ostavila Gvozdenovica posto je on ostavio moderatorsku funkciju (pomirenje na pomolu)

edit: (prljavi detalji su dole u temi)

6. mocca87 & kaizen
8. KolacUcorbi & neobavesten
9. izbrisao smarač jedan
10. Ljizanin & Domina
11. JTU & Dunjica

U sve veze se meša Tulumbac latino fucker :D

O Che-Vuovij afera sa selenijum bruji ceo chat zadnjih 10 strana. Kako bi smirio strasti i očuvao svoju čast moderatora pojavio se u javnosti sa Siny....

I u našu, ovo je telenovela, mora da bude i krvi i suza i puno puno znoja :D

JTU i Dunjica se napokon skontali...

Zone, ko je spominjao kres kombinacije (mislim na mene i gazdaricu)?

Zalozio sam se kod Artemide da vrati Gvozdenovica na pravi put! Rekla mi je da Gvozdenovic vise ne mari za propale veze...

Obelix se zbog povređenog ponosa vratio staroj ljubavi Renati2.

obelix je takodje otisao na rehabilitaciju kod Artemide!

Moli obelixa da prestane sa ljubomorisanjem i da prestane da me moli da spavam sa njim! A za Gvozdena cu ja da se pobrinem...

mocca ostavlja obelixa zbog kaizena jer joj je dlz otela 2pan-a njenu prvu ljubav

obelix je pronasao veru, zamonasio se i poceo da se bavi pcelarstvom

(mocca87 postaje isterivač pravde) kuje opak plan protiv dobre_loše_zle da joj vrati za sva zlodela koja je počinila protiv 2pana....

kolachUchorbi je svoju srecu videla sa neobavestenim ... njihova veza je dugo bila u tajnosti zbog cega oni trenutno borave na rancu njenih roditelja u Massachusetts-u

Skrivena afera neobaveštenog i kolachaUchorbi urodila plodom. Njihovo dete neobavestenUchorbi ostavljen tetki mocci na čuvanje...

neobavestenUchorbi dobio boginje

mocca87 ga odvela kod seoskog vrača NeseDeBelog, da ga izleči travkama (s boginjama ne sme da izađe pred neobavestenog i kolachUchorbi)

Ljizanin i Domina obelodanili da su imali divlji sex.