Prijava

Čekaj, a je l' može bilo koja brojanica, ili mora da bude sa Ostroga, i te fore?

Miljanche, ne mora brojanica ako tebi felacio zavrsava posao :P

:D Ma mislim za ubuduće, neću uvek biti mlad i seksipilan :)

Onda jednostavno nadji nekoga ciji ces uzor biti:)))

Misliš da ja dobijem felacio? :)

What ever works for you:)

Pa ne radi tako. Da bi naučio nešto moraš da daješ, a ne da primaš. Ništa nisi skapirala pufnice :)

Izvini, jos uvek nisam probala tvoju tehniku:)))) Oprosti mi na neznanju:))

Javi čim probaš, obavezno! I nemoj da si sebična, širi dalje vesti, da završe i drugi fakultete! :) Idem ja da štrebam, sad sam se razduvao :)

Razduvao?:))) I kucao u isto vreme?:))) Kapacitet, nema sta :*

:D Mislio sam na to da više nisam pod dejstvom marihuane. Ali vidim da ti misliš samo na jednu stvar večeras :) Prava retkost da sretneš devojku sa takvim smislom za humor, mogu ti reći da sam impresioniran! Još samo kad bi znala da kuvaš ajvar i zaljubio bi se, majkemi :)

Hhahahahaha:)))) Hvala:):*
Nisam jos probala ajvar da pravim, ali ostalo vecinom znam:))

Ma i to je dovoljno, današnje klinke ne umeju jaja da isprže. O čemu beše ovaj forum uopšte? :) Idem sad, stvarno moram da štrebam, aj laku noć pufnice :)

http://vukajlija.com/metod-za-ucenje

:)

Inace ovu def sam napisala kad sam se jedared bila iznervirala sto sam izvlacila neke teze iz gradiva 500 godina, i na kraju mi nije ostalo vremena to da naucim. :))) Inace sam radila sve od navedenog, ali evo na kraju studija mogu da kazem da je najefikasnije da citas, citas, citas, samo koncentrisano citanje, redovne pauze kad vidis da koncentracija izmice (makar to znacilo i pauze na svakih pola sata), i to je to...

zlocasta pufnice ti imas fotografsko pamcenje?

super. ajde mi sad reci kog datuma i u koliko sati smo se ti i ja prvi put dopisivale na cetu. i koja je prva rec koju si ti meni uputila a koja je prva rec koju sam ja tebi uputila.
Posto mi je to uvek zanimljivo. Jedan clan moje porodice ima fotografsko pamcenje. I prilicno mnogo mu je vremena bilo potrebno da usmeri informacije u pravom smeru. Ali i dalje sve tako pamti.
Racunam ako imas fotografsko pamcenje. Nece ti biti potrebno vise od minut. minut i po da mi udovoljis. samo hir.
hvala :))))

Kog datuma i u koliko sati? To ne znam. Nezaposlena sam trenutno i iskreno pogubljena sa vremenom. Ali secam se vrlo dobro nase price.

A prvo sam te verovatno pitala sta studiras.

:/ onda nemas fotografsko pamcenje. Nema veze mozda imas fotografsko paaamcenje. Razocarana sam.
kisi kisi :)))