Prijava

Ako učim redovno tj. ako pročitam lekciju posle časa, onda je dovoljno ponovim pred ispitivanje. Ako nemam pojma o čemu se radi u gradivu (najčešće), pročitam prvu lekciju, prepišem je na papir tj. sastavim je onako kako je meni najlakše i najjednostavnije i ispričam šta sam zapamtila. Pa onda ostale lekcije isto tako. Na kraju brzo pređem sve ponovo. Obično je to to. Pred čas pogledam ono što sam prepisivala (mora biti lepo ispisano). Istorija mi je smrt za učenje, uglavnom pročitam sve, a osnovu lekcije prepišem. Ako treba da naučim npr. imena pisaca i dela ili nešto na tu foru, prvo ispišem sve, pa iseckam papiriće, na svaki napišem po jedno delo i izvlačim i ponavljam milion puta. Najbolje učim noću (prethodno se dobro naspavam).

lezeci. vec 2 godine. lenstina prokleta.
polozim jastuke i zavalim se i posle 15 minuta samo spustim glavu a ono sve namesteno i prija

3 sata ucim 2 strane umesto da smandrljam i posle mogu i da drkam kurac za ostalo vreme
al jebes drkanje, san je keva

Ljudi ovo jebe kevu!
http://www.youtube.com/playlist?list=PLE188EFC599D3372B
Nadam se da će nekome da bude od koristi, meni pomaže.

Išao sam u Prvu kragujevačku gimnaziju, prirodno-matematički smer.

Đavolja škola, đavolji smer.

Na koju foru te radi?

Meni sad trebaju sv raspoloživi trikovi!

Наглавачке

U zadnje vreme nikako. Nekad totalno zapustim lekcije, ne učim ih redom, i onda kad treba da bude neko odgovaranje, nešto, imam 7-8 lekcija najmanje da naučim. E, onda sve lepo podvučem, pa to što sam podvukla prepišem, i tako zapamtim 80% gradiva, a posle samo čitam to što sam prepisala. Nikad ne učim napamet, osim nekih godina, biografija pisaca i tako.. Jedino što imam zajebanu profesorku psihologije, traži sve od reči do reči iz knjige, a to je za mene smrt. Legnem da učim, umesto da učim sedeći, i tako zaspim posle nekoliko rečenica. I onda moram da učim noću.

Đavolja škola, đavolji smer.

+1