Prijava

Jel su jevreji u pravu što im 10 dana lome kičmu? Nisam fašista (skinjara) niti antisemita, ne mrzim nikoga. Samo hoću da znam da li je u redu da se progoni nevin narod.

A ko bi tu trebao biti nevin?

db brate...resavas probleme s kojima nemas nista! Moj i/ili tvoj moral ovde (u koji ne sumnjam) nece pomoci nikome! Istina je da Jevreji upravljaju sa mnogo toga, na vrhu su u SAD i zato se Izrael odrzava. Nijedan rat nije u redu, nikakav progon, to stoji. Ali manimo se toga, aj da pricamo o Whitesnake-u na chatu. I pivu. O tome mozemo uvek! :-)

ok Neo : ) slazem se sa tobom
jebes politiku

A jeste li čuli da proganjaju Whitesnake i pivo u pojasu Gaze? :-)))

Cudi me od Jevreja,bilo kakvo nasilje,prema bilo kome.
Gospodari rata ,dosta je vise skalajte.

Ma to je sve sranje. Ovde Arapi imaju narandzasti teudat-zehut (licnu kartu),naspram Izraelaca-Jevreja koji imaju zeleni. Misliiim,odmah sam rekla: malo me podseca na ono sto su njima radili u II sv. ratu. I ovde vlada mrznja prema Arapima, deca se vaspitaju tako, Mada sta ces,oni se i dalje zaljubljuju i to sve..Cak cini mi se postoje i specijalizovane agencije koje "preobracuju" devojke koje "odu" za Arape! Cirkus,ja vam kazem! Mada,mislim da bi svi u sustini voleli mir :)

Kakvi nekropostovi, ma ionako sve to da zaumu Hindusi...

Khm, s obzirom da Janushka zivi u Izraelu, mislim da zna o cemu prica!

I to u Tel Aviv! Ili tu neđe.

Cime se vi bavite!
Ljudi tamo ginu,a vi ovde razglabate ko je u pravu,sta je sranje,a sta ne!
Sve je sranje!

Rokejnđel, skini se gola, možda onda neko primijeti tvoje vapaje za svezemaljskim mirom.

Skini se ti go,dok ja skupljam hrabrost!:D

Rokejnđel, i ja sam za mir, isto ka' i ti, a ne za to da ljudi crkavaju od smijeha.

mnogo babice, kilavo dete. pustite ljude na miru. možda se izmire.

"rockangel
21.07.2009.

Cime se vi bavite!
Ljudi tamo ginu,a vi ovde razglabate ko je u pravu,sta je sranje,a sta ne!
Sve je sranje!"

"Meśa
02.08.2009.

Rokejnđel, skini se gola, možda onda neko primijeti tvoje vapaje za svezemaljskim mirom."

Hahahaha

Sve sto bih mogao reci na ovu temu,rekli su vec kraljevi iz S.O.D.

http://www.youtube.com/watch?v=pqVIRXiaMrA