Jebanje II

  1. Rani Jadi - zvuči ko roman Mir Jam lolololo
    PANDAN je sa tri godine pamprčio po svetu jedini put je hteo da drka onomad kad su ga uslikali za tvoj avatar lolololo

  2. TADA JE OBJSANIJO

    TETREB ARČI LOL OBJASNJAVA

  3. Ahahahah! Ceo YouTube ispemovaste, leb ti poljubim!

  4. Razmišljam da postanem EMO oni pamprče svoje EMO drugarice a neke nisu loše ribe
    Da naravno pričam o ove dve :D
    http://i292.photobucket.com/albums/mm38/idansicard/Emogirlskissing.jpg
    PANDANSKI

  5. ŽIVEO DRUG EMO

    EMO JEBE A DO JAJA SU OVE EMOSICE NAFURAM U SRED KOSICE

  6. @pekky, tvoj kanal večreas spemujemo :D

    PO ĆILI lolololo

  7. Pandanija bre!Nemoj da te sanjam večeras u 23h,krećemo u jebačinu,da se nacrtaš ovde!

  8. Al tu dolazi do sranja ako dodam EMO na svoje sadašnje ime (kad bacim ktitora) ispašće da sam najziljaviji L0L ikad pošto EmoLol je onaj LoL toliko loš da oće da se seče lolololo

  9. ahahahahahhahaah EmoLOL je Pandanski SveLol

    od 11 se jebačka sperma pretvara u nisove jedinica i nula lololololololololo

    PANDAN JEBE

  10. Drug L0L je u tragi-komičnom raspoloženju pa će sad da ode da kupi KURIR da se ismeje i isplače u isto vreme lolololo

  11. Dragi saborci, naoštrite svoje ćile za večeras u 23h da organizovano jebemo! Spremite se za totalnu pandanizaciju Jutjuba.

    Pošto svi mi jebemo i u toku dana, čime ispunjavamo svoju građansku dužnost, apelujem na kolege jebače da danas čuvaju svoje ćile, jer moramo svi tetrebišemo večeras!

    Hvala.

  12. Tulumbac

    Dragi saborci, naoštrite svoje ćile za večeras u 23h da organizovano jebemo! Spremite se za totalnu pandanizaciju Jutjuba.

    Pošto svi mi jebemo i u toku dana, čime ispunjavamo svoju građansku dužnost, apelujem na kolege jebače da danas čuvaju svoje ćile, jer moramo svi tetrebišemo večeras!

    Hvala.

    APEL JEBE

  13. Ја сам управо одгледала онај клип са Иваном Ивановићем. Мрзим вас.

  14. Мрзим вас.

    IJU! Pa zašto?

    Mislim, zašto si odgledala? :)

  15. Не знам. Никад нисам гледала па реко ај да видим какве су то ујдурме. И тако...

  16. IVAN JE PUŠAČ GUZICE

  17. IVAN NE JEBE,MI GA JEBEMO!!!

  18. Aha, to već razumem. Ne moš da pljuješ nešto ako ne znaš o čemu se radi. Mada jeste tako najslađe.

    Zmio, i ti naoštri ćilu. Večeras jebemo Tošeta, samo za tebe!

    TOŠE TETREBIŠE!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.