Jebanje II

  1. aaa, pa što ste počeli s tošetom, sise, to je trebalo za večeras?

  2. To i ja kažem... Organizovano da pandanišemo. Ovako individualno ne možemo da jebemo. Mislim, možemo da podjebavamo, ali Toše je podjebavanje prevazišao odavno. Jebote, davali su mu plišane igračke na nastupima, taj je oguglo.

    Njemu treba hardkor jebanje, sa Burzumom kao egzekutorom.

  3. mylyca

    Zato i jesam da se ovi jebači banuju, banuju zbog spema, da nisu spemovali onda samo da se smire više i sjaše s tim.
    Ne, nije najbitnija galama, zbrka, pobuna, grupisanje, zauzimanje teritorije, imidž.

    Kako objašnjavaš ovo?

  4. Tulume jel ovaj prvi komentar stvarno imao 169 lajkova
    sad ima samo 16 hahahahahha
    Milice jebali su od rane zore

  5. Potpisujem opet sve navedeno. Ali ovo za jutjub vam je stvarno originalno, a ja nisam u fazonu sujete da se ne priključim iz inata ako je nešto stvarno dobro :)
    I izvlačiš iz kontexta, pročitaj rečenicu posle toga.

  6. U jebote, a gde nestade onaj sa 170 glasova? Neke malverzacije, a?

  7. Koliko ukapirah, onaj prvi sa 170 je uklonjen i tako je gambi došo na prvo. A to nije u redu, jebači se ne bave malverzacijama.

    A sad je fazon što će zilj da gambiju tura pluseve ne kontajući komentar.

    Toše SPAVA! :)

  8. a ja nisam u fazonu sujete da se ne priključim iz inata ako je nešto stvarno dobro :)

    To je klasičan sindrom: "ide bulja de joj je toplije", opravdanje usled nedoslednosti :)

    I izvlačiš iz kontexta, pročitaj rečenicu posle toga.

    Ne izvlačim obzirom da si potvrdila da stojiš iza rečenog!

    Najbitnije je da dok sprovodiš nešto od toga, da ne oštetiš nikoga.

    Kakve veze ova rečenica ima sa kontekstom, po meni ona ne menja ovo:

    Zato i jesam da se ovi jebači banuju, banuju zbog spema, da nisu spemovali onda samo da se smire više i sjaše s tim.

    PANDAN ARČI

  9. A sad je fazon što će zilj da gambiju tura pluseve ne kontajući komentar.

    Trukor podzemlje i fantomsko jebanje! :)

  10. To je klasičan sindrom: "ide bulja de joj je toplije", opravdanje usled nedoslednosti :)

    I pedrski smajli da ublaži oštrinu Carinih reči, jerbo svi padaju na dupe kad nas on prekorava. Not.

  11. Царо, шта спемујеш тему кој мој? :)

  12. HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!
    Vi kompletno niste normalni. :D Ako, ako.

  13. E Caro, nemo sad da zajebavaš. I meni je išlo na kurac prvobitno, javno jebanje. Ovako kad imamo svoju temu i ponašamo se u skladu sa pravilima, zdušno podržavam arčenje.

    I stvarno sam mislio ovo što sam reko, nemoj da pomisliš da branim Mylycu samo zato što je privatno pandanišem kao tetreb.

  14. I pedrski smajli da ublaži oštrinu Carinih reči

    Tako je, ne želim da budem neprijatan prema slabijima od sebe, kao što ni ne ulećem brže blje kada mi smeta zato što mi drugarica nije u pravu lolololololo

  15. Koj moj Katija traži na temi kad ona ne jebe?

  16. Tulumbac

    E Caro, nemo sad da zajebavaš. I meni je išlo na kurac prvobitno

    Mojne ti zajebavaš, nije ti išlo na kurac juče pa da si danas promeni stav, i meni tema nije bila interesantan u početku ali nisam srao protiv iste!

  17. Мени и даље иде на курац генерално, сем кад ми је смешно, онда ми не иде. Јака ствар.

  18. E jebiga, to jesi u pravu. Nego ja videh priliku da pobedim u internet svađi, da mi time poraste virtuelni kurac.

    Kad ono kurac, opet izgubih. Kurac.

  19. Koj moj Katija traži na temi kad ona ne jebe?

    Tulume, sedi 1. Ja sam jebala, dok si ti vukao šerpe po dvorištu.

    Cara, ne treba milici pomoć. Ona će uskoro tebe da posluži C vitaminom. I to je to.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.