Jebanje II

  1. Zmia

    Царо, шта спемујеш тему кој мој? :)

    Želim da jebanje bude perfekton, bez mrlje, zato moram da održavam moral na visokom nivou :)

    DANKAN JEBE

  2. Ja nisam srala protiv zasebne teme, nego protiv jebača generalno i spamovanja po celom forumu. Naporan si do zla boga, nemoj da si takva pufnica.

  3. Cara, ne treba milici pomoć. Ona će uskoro tebe da posluži C vitaminom. I to je to.

    Jeste, ili će tebe da zamoli da me banuješ! Ne verujem ženama koje lažu BRE i igraju na kvarno pre svega!

    JA JEBEM PANDANSKI

  4. Ja nisam srala protiv zasebne teme, nego protiv jebača generalno i spamovanja po celom forumu

    Za mene je to preveliki prekršaj :)

    Naporan si do zla boga, nemoj da si takva pufnica.

    Fala na vitaminu C

    EDIT: OBRETKOVIĆ JEBE

  5. ZASEBNA TEMA JEBE!

    Katijo, smanji ćilu, nedorasla si ovoj jebačkoj temi.

  6. Mogli bi milančeta da jebemo uveče

    Punimo mošnice za Milančeta!!!

  7. PANDAN KIDA ĆILSKIIII

  8. Za mene je to preveliki prekršaj :)

    A mene boli još veći kurac šta je to za tebe. :)

    NE JEBEM MORALNO!

  9. Ako modovi imaju pravo Kikaboju da obrišu tridesetak definicija samo zato što im se digo kurac, imamo i mi pravo da svršavamo po celom forumu.

    No, predlog za Milana Stankovića mi se dopada.

  10. Цари ударио курац у главу, јебе ко Тито.

  11. Лестат, грешиш. Само кап исцеди ван ове теме и бићеш рашолован.

  12. A mene boli još veći kurac šta je to za tebe. :)

    I može da te boli samo ono što nemaš!

    Da si pomenula ćilu već bi te razumeo.

    PANDAN JEBE U ĆILU

  13. Лестат, грешиш. Само кап исцеди ван ове теме и бићеш рашолован.

    Već sam cedio x puta. I ne grešim u vezi Kikaboja. Mislite šta 'oćete, zabole me.

  14. Zmia

    Цари ударио курац у главу, јебе ко Тито.

    JA JEBEM KOMUNISTIČKI KITA MI JE KAO SRP

  15. Kakav fazon sa tim gej smajlijima...
    Strašno.

  16. Лестат: Грешиш што мислиш да можеш да свршаваш по целом форуму. Мислим, можеш да га бациш мало тамо-вамо ал нећеш јебати.

  17. можеш да га бациш мало тамо-вамо ал нећеш јебати.

    LESTAT DRKA

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.