Jebanje II

  1. A JEL BI VALJALO JEBATI ONU RETARDIRANU OZANU

  2. AJDE BURZUME DAJ LINK

  3. UU OZANA

    ALI JEKAVICOM DA NE BUDE DA JE NEŠTO FAŠISTIČKI

    EDIT: I DA, PIČKE STO ŠTO NIKO NIJE JEBAO STEKLOVATU JA SE OSUŠIO POSLE DVA MEĆANJA (randomtada999 rispekt)

  4. Može Saša Popović,da link samo.

  5. NEMOJ NEKO DA MI JE DIRAO OZANU! BRAT TULUM PREDLAZE! GLEDAJ DA JE NESTO BITNO I SA ZVANICNOG KANALA! MI JEBEMO!

  6. Fala na rispektu Vehbijo.... :D

  7. Ne može taj klip traže odobrenje jebem ti prepreke

  8. evo i stranci jebu steklovatu, vi Sašu Popovića srčujete...idem da drkam il' nešto, neću da jebem Grand

  9. Ne to tulume, te Bokije i mrtve kurve smo prevazisli, pravimo impakt!

  10. @ tulum, aj malo jebemo cecu po koji post i lajk pa prelazimo na staru ladnu jebacicu

  11. Kad izakamo JT, prelazimo na forume medijskih kuca! Znate na koji mislim lolololo

  12. A ne znam bre, niste mi javili na vreme da tražim, ne mogu da radim pod pritiskom. Osim ako me pritiskaju sise, tad mogu.

    Dajte svi predloge, pa da većamo.

  13. Aaaaaaaaaaa, mi jebemo B92! Toooo, aj još Cecu da ispandanišemo, i prelazimo na medijske kuće. :))

  14. Ceco, vrati se u nemacke kupleraje odakle te je arkan pokupio pocetkom devedesetih godina...dudlanje arapima je posao koji ti ipak najbolje znas!

    Hahahaha, meni prosto žao da ovo sobalimo. :))

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.