Jebanje II

  1. Prvi red, treći gif, je l' se to meni čini ili ja to vidim adamovu jabučicu?

  2. Inače, prvi red, peta riba, je moj favorit. Baš je sretna.

  3. И моја једна другарица има адамову јабучицу мало, шта :)
    Иначе, трећи ред, друга, због анимал принт постељине, а и најприроднију фацу има. Ове остале су претежно фејкаре.

  4. Lakija ga banovaše kanda, avatar ti je ubica, video sam pre neki dan poster, je li taj lik ozbiljno met'o tu sliku na fejz? Sorry što oftopikujem.

    Nisam uopšte video pravi profil tog lika, samo lažni i neku grupu o njemu. Na jednoj slici pokazao kitu.

  5. Muluce, pa ovaj tvoj favorit liči na tebe.

  6. Milice, kako ti mrdaš glavom? Ja je vrtim levo desno, gore dole, ne daj bože da krevet ima prečku, odvalila bih.

    A može da menjamo uloge. Volim ja kad me ti pljesneš malo.

  7. Stavio stvarno lik sliku - go ko od majke... al smeška se, ne plače.

  8. Nisam uopšte video pravi profil tog lika, samo lažni i neku grupu o njemu. Na jednoj slici pokazao kitu.

    Е и ја видио то. Има малу мурицу, али је јебо прије 4 мјесеца шњојзи. И то Светлану.
    А сад не јебе. Сад Светлана јебе.

  9. Muluce, pa ovaj tvoj favorit liči na tebe

    А ова постељина личи на ону њену..хммм....

  10. L0L JEBE
    PRAVDA ZA NeLOL

  11. Иначе мој фаворит ова прва из другог реда, ова са ђозлуцима. Ћора се сто посто кеца сваки пут к'о да је задњи колико је ружна, па мора да буде добра.

  12. A što ova poslednja ovako trese glavom. Kontam da se nabija?

  13. Muluce, pa ovaj tvoj favorit liči na tebe.

    Хахаха, а која жена не личи на мене. Нису све жене исте, Милица је иста :))
    Чијом главом, својом? :р

    A može da menjamo uloge. Volim ja kad me ti pljesneš malo.

    Волим и ја кад те частим пљескавицом, па се одвалимо од меса :)

  14. Teško je odlučiti se, al' ajd' da kažem peti red, treća, ona što đipka. Simpatična mi.

  15. 5.red, treća, k'o zečica.

  16. I u čemu je uopšte fazon sa fejkom, to nikada nisam pitao. Npr. mene ne zanima baš mnogo jesi li ili nisi, kao što ne zanima ni tebe jesam li ja - idemo dok može i dok valja. Dakle, čemu fejk?

  17. Vehbija, hranjenje muškog ega, kao dobro si me jebo.

  18. Ma nije bre, to je prosto nagon. Kao što vi pravite one face polu životinjske dok nas punite, mi tresemo glavom i dižemo karlicu.

  19. Ja pročitao danas da škorpije(ja) prave ludačku facu kad svršavaju.

  20. Ne prave(i ja), niko mi to nije velio.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.