Jebanje II

  1. А ова постељина личи на ону њену..хммм....

    ХАХА Хуго! Добићеш по пичкурини. Савићу те ко оригами :)

    Како чему фејк. Неки људи се осећају лепо ако задовоље друге, истим интензитетом се осећају ружно ако их не задовоље и разочарају. Па се фејкира зарад вишег циља, да се не поквари доживљај. А и има тога што људи деградирају секс. Почевши од ове теме.

  2. Brate dube, možda neće da nam kažu, ono, plaše se. Sad mi je jasno što nam se poklopiše misli u već nekoliko postova. :)

  3. ĆULIBRK JEBE

    PRAVDA ZA Ćuli Brka ( brkati drkoš) L0L

  4. Ova tema nema veze sa seksom, ovde ljudi jebu.

  5. Hugo ne bi se ja zajebavo sa milicom čini mi se da je rekla da trenira ragbi
    bićeš ubiven:)

  6. Како чему фејк. Неки људи се осећају лепо ако задовоље друге, истим интензитетом се осећају ружно ако их не задовоље и разочарају. Па се фејкира зарад вишег циља, да се не поквари доживљај

    Али реално, то је глупо. Капирам ја све то, али паметније је да му кажеш, "Види, овако не иде, дај да нешто друго пробамо или бриши."А овако, он "задовољан", а ти не.

    Едит: Тренира она рагби, али не плашим се, није све у висини.

  7. LesTaT

    Ja pročitao danas da škorpije(ja) prave ludačku facu kad svršavaju.

    Шкорпије(ја) лудачки јебу.

  8. Lestate, vidim i ja, sigurno je to, imamo i stručno lice ovde, muluca može da potvrdi.

  9. Шести ред, трећа с лева. Иначе, не бих се сложио са Мулуцом да ова тема деградира секс. Из мог угла, секса не би ни било да нема ове теме. ЈА ЈЕБЕМ!

  10. Duncara, ti si car, jer konstantno uspevaš svaku temu, pa i ovu da spemuješ.

    Fejk je zapravo otuda što želimo da vam se dodvorimo ovaj put, da bi nas naredni put još bolje otresli.

  11. Katija, ti si carica, jer svaku temu konstanto uspevaš da ofejsbučiš! :)))

    Fejk JEBE

    PRAVDA ZA FEJKA! GUGIŠ ISTO JEBE! PRAVDA ZA GUGIŠA

    EDIT: TZARITZA

  12. Шкорпије(ја) лудачки јебу.

    Objasnio.

  13. Elton Džon jebe!!!

  14. Елтон Џон јебен!

  15. Nije on jeben, on jebe, muža svoga.

  16. Na trenutak je ova tema uspela da postane interesantna i mogle su se pročitati prostoproširene rečenice, u zamenu za one gramatički proste- ja jebem.

    Onda je Cara rešio da nam se ispiša po priči. Hvala ti :)

  17. Katija je postala PR ove teme, pa se zahvaljuje u ime svih jebača.

  18. Шта курац простопроширене? ЈА ЈЕБЕМ!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.