Prijava

Okreni na humor,nek ti budu smesni golubovi.

Sad razmišljam, ovo je možda karma.

Kad sam bio 4-5 razred odem kod tetke, neko mesto pored Subotice, Stari žednik.

Klasično vojvođansko selo. Prizemne kuće i to.

Na krovu kuće su bile dve izvađene cigle i tu su ulazili golubovi, al ovi divlji što mi idu na kurac. Da l' je teča to hteo il se pogodilo ne znam.

Al se sećam šoka kad se teča popeo na merdevine do nekih drvenih vrata što vode do krova, sa močugom. Otvorio ih i počeo da maše ko bejzbol igrač i da obara golubove koji su izletali. Posle ih je tetka tetka spremila u nekoj tepsiji sa pirinčem. Žasu

tako sunama dolazili na tavan golubovi i smarali najjače, baba ih nahvata i napravi gulaš, a neke smo potrpali u džak i odneli ih 30 km odatle i pustili, ko kaže da nisu ptice selice

a na terasi u stanu se nedavno nagnezdila bila jedna golubica i snela jaje i bila tu i sve hajde, ali dođe drugi golub i bukvalo je iskljuca do smrti i nastani tu, jedva smo ga oterali, koristio sam reket za tenis da ga izjurim, posle je naletao kao grabljivica, odbijao sam ga kišobranom, nemam sliku, moraćete da mi verujete

neke smo potrpali u džak i odneli ih 30 km odatle i pustili, ko kaže da nisu ptice selice

Mudro, golub pismoniša je izmišljen zato što nema neki magnetni kurac u kljunu i može da se vrati 1000km odakle je pošao. Xd

E, dobro je da im nismo dali pisma

Tilmo da l si toliko glup da se ne povežeš sa ovim tvojima i da te golubove meljete u kobasice lepite nalepnicu zlatiborac ionako vam meso nije sa zlatibora jer tamo nema 3 svinje nego neka zaledjena argentina ili brazil

Ipak ću ih otrujem ko ih jebe. Xd

nemoj to nikako brt, to ko pacovi samo leti. ima raznesu otrov u radijusu od 5km dok ne crknu, da potruju macke, kucice i decu.

Brate probaj da okačiš CD (i zvonce, al to je opciono) ispred te šupljine odakle izlaze, ne znam koliko će uspeti da ih rastera al znam da je moj komšija još od davnina stavljao nenarezane diskove da vise iznad ograde kod trešanja i uvek stavi tako jedan ili dva. To je radio pretežno zbog čvoraka i ostalih ptičurina što se nakanu u jatu pa sve pojedu, nikad nije imao problema s njima. Ja lično ne znam šta im tu smeta i kakav je efekat ali verujem da ih zbuni reflekcija i one dugine boje kao kad se svetlost prelama kroz prizmu pa begaju

https://www.4zida.rs/blog/kako-zastiti-terasu-od-golubova/
Hah gle sad sam baš ukuco nešto u fazonu "CD tera ptice" i ovo mi prvo izašlo

Jos nisi resio golubje probleme?

Ja lično ne znam šta im tu smeta i kakav je efekat

Znam za CDove da ljudi stavljaju zbog muva, jer odsjaj od CDa je slican odsjaju paukove mreze, al za ptice prvi put cujem, mozda je bitno ciji je CD, tipa vide Misu Kovaca i slome se i zaplacu

Grešite, cd se kači na retrovizor da rasteruje radarske zrake

https://postimg.cc/m1Z06JYk

Sad sam slikao, komšija čuo ako staviš alu foliju da neće govnjari da dolaze.

Vezi dve najobicnije kese za kupovinu, one jednokratne, spolja na prozor da landaraju. I na terasu isto. Radi 100% ja isprobao.

Jedino idealnije od ovoga bi bile najlonske trake ako imas. Ali moraju da budu lagane da vetar moze da ih pomera.

Ja sam pobio ta govna vazdušnom, imao sam isti problem

da potruju decu.

hahahahahahaha

Pobogu, mislite na decu

Stavi plastičnu vranu na terasu. Ili dve. Ako te ne mrzi da ih gledaš svaki dan. Ne znam gde se tačno prodaju ali vidjao sam ih redovno po balkonima, tako da valda rade poso.