Prijava

'Ајде Пеки, пичко мераклијска, нем'о да ти силазим доле... ;)

Баш тако, Пеки.

Иначе, ја се не сматрам никаквим зналцем, али опет испада да за 70% Србије јесам стручњак. Јебига, већини људи је само битно да је певљиво и да се лако памти, да улази у уши. Ја сам такав био са 10, 12 година.

Али мене са том двојицом вежу неке ствари, које чињеницу да имају шабански укус баца у потпуно други план.

Naravno, tu dolazimo do momenta kada definitivno zaključujemo da se nečiji karakter ne ocenjuje na osnovu muzičkog ukusa.
IPAK nekako, bez obzira na to što sam ja toga svestan, bude mi krivo kad čujem da neko ko mi deluje OK sluša npr. - narodnjake.
U momentu shvataš da vi ne možete pronaći, npr. zajedničko mesto za izlazak. Mislim da je Džimi ovom temom, i tražio priznanje i iskrenost od nekoga, nije li tako Džim? Pronalaziš li se sam u tome?
Stiv, kako ti sa tvojim oratcima...? Gde izlazite, postoji li neki kompromis...?

Самхаине, у праву си, глупа је генерализација. Поновићу се, пошто ништа паметније нећу написати на ову тему:

"Тако да сматрам да је музички укус значајан део личности, али се максимално трудим да не стварам предрасуде према људима на основу муз. укуса."

Иначе, ја се не сматрам никаквим зналцем, али опет испада да за 70% Србије јесам стручњак. Јебига, већини људи је само битно да је певљиво и да се лако памти, да улази у уши. Ја сам такав био са 10, 12 година.

Тај рад. Исто као што се ја не сматрам за нешто паметног, али опет сам паметнији од 70% људи у мојој околини. Јебига, не можеш против чињеница.

Јебига, већини људи је само битно да је певљиво и да се лако памти, да улази у уши.

To su neki ljudi mislili i kad se pojavio rock 'n' roll. :)

IPAK nekako, bez obzira na to što sam ja toga svestan, bude mi krivo kad čujem da neko ko mi deluje OK sluša npr. - narodnjake.

Ovo moram i ja da priznam...

Stiv, kako ti sa tvojim oratcima...? Gde izlezite, postoji li neki kompromis...?

Pa, ja s takvim ne izlazim na ista mjesta. :))

Кафана или кућна варијанта. Углавном се слуша "њихова" музика, али имамо и заједничких песама (воле и они Тому и сл.).

Не излазимо често, пошто нисмо претерано близу, много чешће излазим са друштвом са факса и са пар људи из средње. Јебига... Али некад ми се чини да је то чак добро за наше другарство.

Који офтопик! Нећу више. :)

Ово прераста у неку драму... опуштеније мало, молим... ;)

IPAK nekako, bez obzira na to što sam ja toga svestan, bude mi krivo kad čujem da neko ko mi deluje OK sluša npr. - narodnjake.

Јесте. Рецимо,ја бих најрадије свакога ко слуша онај шугави ОТ Бенд избацио кроз прозор. Али,ипак,и другарски односи и здрава комуникација играју неку улогу,зар не?

Naravno, tu dolazimo do momenta kada definitivno zaključujemo da se nečiji karakter ne ocenjuje na osnovu muzičkog ukusa.
IPAK nekako, bez obzira na to što sam ja toga svestan, bude mi krivo kad čujem da neko ko mi deluje OK sluša npr. - narodnjake.
U momentu shvataš da vi ne možete pronaći, npr. zajedničko mesto za izlazak. Mislim da je Džimi ovom temom, i tražio priznanje i iskrenost od nekoga, nije li tako Džim? Pronalaziš li se sam u tome?
Stiv, kako ti sa tvojim oratcima...? Gde izlazite, postoji li neki kompromis...?

Ма шта ја кењам више овде, од сад само Мингове постове копирам и присвајао као своје лично мишљење. :)

Људи, али и ја слушам народњаке. Ви мислите на турбо-фолк. Треба правити разлику, мада је танка граница.

Копачкке моје марке Диадора, лопов се наћи мора!

Људи, али и ја слушам народњаке. Ви мислите на турбо-фолк. Треба правити разлику, мада је танка граница.

Није баш ни танка граница. Ту делим музику на изворну, народну и турбо фолк јер јбг, има разлике између Оливере Катарине, Томе Здравковића и Милана Станковића.

Одакле извуче Диадору,мајке ти? :)))

ДОКТОРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СТОПЕРКАААААААААААААААААААААААААААА

Најјачи аватар на Вукајлији.

Самхаине у шта би стрп'о Ипчета?

Људи, али и ја слушам народњаке. Ви мислите на турбо-фолк. Треба правити разлику, мада је танка граница.

Мој ћале, који слуша рок и свира гитару већ 35 година, презире турбо-фолк и почне да псује сваки пут кад га чује, али зато веома цени и поштује Тому Здравковића.

Ипче ти је био народњак. Јбг, нисам најстручнији али ту је...