Prijava

Kruži priča da na vikajliji postoji ukleta definicija. Tj. definicija koja nema ni jedan jedini minus! Znam, neverovatno. Većina ne zna za nju, a oni koji znaju ne žele da je spomenu jer će se naći neki hejter koji će dati minus.

Ja sam mislio da je ukleta definicija ona koja je POTPUNO NEOCENJENA. Mnogi su je čitali, nekima se svidela, nekima ne, neki su se nasmejali a neki namrštili, ali su svi do jednog pomislili kako nisu sigurni da li treba da daju + ili - i prešli preko nje.

Јел ти смишљаш овако глупе теме или ти једноставно падне на памет?

Jednostavno mi padne na pamet... :)

Е баш одличан си.

Tema je otprilike kao "atmosfera izmedju stranaka"
http://www.youtube.com/watch?v=7cBmnqbICDo

Ukleta defka = savršena + nezapažena

zar nije?

Kruži priča da na vikajliji postoji ukleta definicija. Tj. definicija koja nema ni jedan jedini minus!

Samo jedna? Ima njih takvih, "ukletih", sijaset. To bi trebalo da je normalno stanje (kad je riječ o dobrim definicijama).

Brate, idi jebi nešto... Ili makar drkaj, ustanovili smo da se tako ne gubi nevinost.

Taman pa da se sačuvaš za brak. :)

Мала помоћ-један мод има такву :)

imam cak i ja a redovno sam hejtovan!

Ukleta bi trebala da bude neka koja nam je pred očima a nikako da je neko onako muški definiše i pokipi slavu...
i pojebe (moju) babu... za nagradu.

Meni se desi, u svom redovnom obilasku starh defki, da nađem jako dobru def. i naravo turim plus...
Kako mi posle bude krivo kad vidim da je skor 18:0

A ništa mi nije slađe, nego kad doduzmem nevinost definiciji
tj. kad PRVI dam minus, na def. od recimo 20-25 +
I još ako je 'odabrana' ih...

PS. Moram da definišem ovo za oduzimanje nevinosti, stavljam цопиригхт na to!

I još ako je 'odabrana' ih...

Potpisujem :)

Ha, ja sam upravo naleteo na jednu koja ima skor 62:0.
To ne bi mogao ni Real protiv BSK-a.

Ha, ja sam upravo naleteo na jednu koja ima skor 62:0.
To ne bi mogao ni Real protiv BSK-a.

Ja sam sinoć prijavio SLAVSKI PAKET (jeb'o mi pas mater) bila je bez minusa 78:0 i naravno, neko se našao da ga lupi....