Prijava

Dugo se nisam tako lepo proveo na koncertu nekom. Svirali su sve, ali sve što mi je palo na pamet da bi mogli. Kanjon Drine i Šeki's on the road again nisam ni sanjao da ću čuti, ali došlo je i tih 5 minuta. Sve u svemu, izginusmo do kuće, ali vredelo je pogibje u punoj ceni.

Гле ово, све металике на теми... Остало још само две недеље до концерта Халида Бешлића на ком ћу да се толико уништим да ћу четвороношке да се враћам кући. ОПАААА

Гле ово, све металике на теми... Остало још само две недеље до концерта Халида Бешлића на ком ћу да се толико уништим да ћу четвороношке да се враћам кући. ОПАААА

E moj sine.

хаха, укуси су различити, браћо и сестре моје ;)

Bio da slušam Kojota u kvoteru pre neko veče, lepo sam se proveo.

Халид шије те ваше наркомане и секташе.

ТО ЈЕБАЧУ ПОЗНАВАОЧЕ КВАЛИТЕТА И ЉУБИТЕЉУ ДОБРОГА СЕВДАХА

Халид шије те ваше наркомане и секташе.

Eeeee, al koji Halid!

гдје је то био готан проџект, живота ти? :/

U Beogradu u areni, pre dve godine. Bilo sjajno.

Kad je masiv bio? Kako je bilo?

Melk, gde je slikana ova sa Kejvom?

I Masiv i Kejv u Beogradu, u areni. Koncert Kejva je najbolji na kom sam ikada bio, iskustvo koje se ne ponavlja. Mada - i masiv je imao svojih čari :)

Ostaju mi još Koen, rejdž, velvet revolver i Tio & Tarantula, pa mogu u koncertnu penziju.

Nisam ni znao da je svirao u areni. Sad sam video na netu, šteta, tad ga još nisam provalio.

Doće on opet, aktivniji je nego ikad. Lupao sam ga dairama po rukama na egzitu pre dve godine, ali u BG-u sam se ipak bolje proveo.

Veceras je u Akademiji 28 Tribute to Nick Cave...