Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Slova u definicijama nekako mutna kao. Kad se zoomira jedanput budu ok, ali ovako obicno se po neka spoje i malo su siroka... Ako bi mogla nekako da se izostre?

    P.S. I ne, nije do mog ekrana :D

  2. Svidja mi se novi sistem ocenjivanja (biranja) uspesnih definicija. Histerija je manja, a verovatno i aktivnost duplih naloga sto bi modovi mogli da nam potvrde kroz neku informaciju.

    Realno, i ranije se definicije nisu toliko citale kao sto bi se povrsno moglo zakljuciti iz skora. Npr. definicija sa skorom 180:40 nije procitana 220 puta jer veliki deo ovog broja cine aktivnosti duplih naloga ili "stratesko-prijateljskog" glasanja.

    Iskreno, mene bi bilo sramota da imam veci prosek od Abraxusovog naloga i steta sto ljudi ne citaju definicje autora sa liste prvih 20.

    Zao mi je i sto je atomski stao sa pisanjem posle onog postovanja sa ekspom. Meni su se njegovi "tekstovi" svidjali, imali su poruku i pouku. Nadam se da ce se vratiti, osim ako ga modovi nisu nesto upozorili.

    Pozdrav za sve sto ste uradili osim boje pozadine, ali nju sam eliminisao na Scipionov fazon.

  3. Hoće li uskoro biti mogućnosti da se edituju i brišu komentari na forumu?

    ODGOVOR: Da.

    Pitam iz čisto praktičnih razloga, da znam da li ću moći i dalje da editujem postove na "matičarskim" temama ili će to morati da nastave gospoda moderatori? :)

  4. Vide se autori postera prije ocjenjivanja

  5. I oće li se pojavljivat dugme za brisanje više?

    Ne. Ali će moderatori da budu vredniji :) Uskoro više o tome.

  6. Moderatori su vredni da je to za svaku pohvalu. Nedajbože danas da ti definicija doživi duže od pet minuta ako je u direktnoj vezi s aktuelnim događajem. Pišimo o dezodoransima, čokoladicama, jajima samo ne o osetljivoj temi. Aj što nije dovoljno to što će biti sahranjena sama od sebe za pet minuta jer nema šanse da iko čita ko nije tog momenta tu nego mora biti automatik izbrisana. Što to radite?

  7. Да и ја прозборим коју. Све је лепо и красно, али ЗГУСНИТЕ мало кутије, дизајнер је гледао дизајн, не и употребљивост...

  8. Hoce li na neocenjenim posterima biti nevidljiva imena autora?

  9. treba vratiti opciju moje definicije, ovako je malo komplikovano preko profila

  10. NE MOGU DA SE IZLOGUJEM>>>DA GLASAM>>>DA CETUJEM....NISTA NE MOGU...UPOOC

  11. Vidim da nema označavanja definicija za brisanje.
    Predlažem da se vrati ta opcija pod nazivom : nagruvavanje muda
    Ako definicija ima dosta nagruvanih muda, modovi je brišu.
    Bilo bi lepo i da se uvede top 10 nagruvača muda na čelu sa Surovim.
    Ipak je on No1 gruvač.

  12. Ja bih samo da pita da li mogu da vidim broj ocenjenih defki? Posto sam primetila da nemam vise tu opciju. Izvinite ako je pitanje vec bilo, mrzi me sve da citam.

  13. kaizen sez:

    Ne. Ali će moderatori da budu vredniji :) Uskoro više o tome.

    Imam neki predosećaj da će da se uvede ono ocenjivanje aktivnosti moderatora od strane autora, o kome je bilo reči ranije.

  14. Ne bre. Nego grafik aktivnosti za svakog moderatora.

  15. Super, imaćemo uvid u to koliki su nolajferi. :)

  16. hmmm. verovatno će biti vidljivo samo nama :P

  17. Verovatno? Okej, ima nade. :)

  18. Meni se ništa ne svidja osim ukidanja definicije dana i najomiljenijih.
    I to što je Lullaby mod. To mi je najbolja vest.

    Kajzene, mnogo si osiromašio sajt. Ništa korisno (osim ovih odabranih) nije odradjeno. Samo je pojednostavljen i samim tim zakomplikovan u pičku materinu.

    A sad, kad planiraš da baciš onaj novi algoritam za popularnost? To bi kompenzovalo sve nedostatke ove nove verzije.

  19. To više nije na spisku. Neće toga biti. Zakomplikovaće sajt a ja kao što si mogao da primetiš volim da pojednostavljujem :)

  20. Зашто више не постоји опција ГОВОР, ако се неко уопште сећа шта је то?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.