Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. To više nije na spisku. Neće toga biti. Zakomplikovaće sajt a ja kao što si mogao da primetiš volim da pojednostavljujem :)

    Kao što sam i mislio. Njah, a toliko sam se tome radovao.

    A to ti je bila najbolja ideja još od ideje da napraviš ovaj sajt.

  2. Zašto mogu da editujem definiciju koja je na groblju?

  3. jel tvoja definicija? jel nastala u proteklih 24h?

  4. Da ponovim pitanje od pre 5 stranica...

    Ja bih da priupitam nesto nevezano za novi izgled, ali nemam drugu temu osim ove...
    Da li mogu da postavim poster na kom je fotografija koju sam ja slikao i pise "kopirajt" Stefan Kostic? Msm, trebalo bi da je ok, jer je to moj autorski rad i saglasan sam da ga postavim na poster...

    I drugo pitanje, da li bih mogao da napravim jos neki poster na ovaj fazon? Msm, da ne ispadne da vredjam nekoga, ovo je cisto zezanje i trudim se da se nesto ne protumaci kao uvreda...

    (Mislim na onaj poster (Kurir), video si ga).

  5. OĆEMO SLIČICE NA ČATU PORED IMENA, većina se slaže

  6. preglednije je i bolje se razaznajemo međusobno po avatarima

  7. ocemo slicice. jebote ocemo slicice.

  8. OĆEMO SLIČICE NA ČATU PORED IMENA

    Jesje, 'oćemo sličice, konfuzno onako. :(

  9. OĆEMO SLIČICE!!!!
    VRATI STARI IZGLED ČETA.
    ONO JE MUČENJE.
    IPAK MI ZNAMO JER TAMO POMRESMO, PA SE VALJDA RAČUNA.

  10. Vrati sličice... :)
    Ovako je konfizno...

    I vrati nam na glavnom forumu da vidimo ko je zadnji pisao i kada...

  11. Шта представљају бројке на профилу?

  12. Prelistaj temu, pitanje je postavljeno 20 puta...

    To ti je rang po popularnosti na sajtu...

  13. Mislim da sam tek sada primetio da nema više onih definicija dana. Sada su ove odabrane definicije. Interesuje me ko to postavlja tu?

  14. Kaizene, nadam se da se ne ljutiš što ja odgovaram, ali ne spava mi se, a izuzetno mi je dosadno... ;)

  15. Ево још једно питање, постављано око 1300 пута, али јел ће бити уведена опција Претраживање постера? Стварно би било корисно...

  16. Прочитај неку књигу.

  17. Pročitao sve što imam u kući... :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.