Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Fak, da li moze da se uvede neki age limit?? Samo deca dolaze i bacaju hejt:(((

  2. Fak, da li moze da se uvede neki age limit?? Samo deca dolaze i bacaju hejt:(((

    Ma da. Staviš "samo za one iznad 18" na sajt i svi maloletnici se odma' razbeže hahaha

  3. КОји вам је са тим квалитетом?!!! МОлио бих за једну дефиницију истог....не знам шта је за вас квалитте...знате сви имају другачији смисао за хумор...јбт. КВАЛИТЕТ па КВАЛИТЕТ.....Хегел је давно рекао квантитет води квалитету...тако да....

  4. Ne, nego... Licna karta. I IQ test.

  5. ima mnogo pametnih koi su dosadni

  6. Добро збори овај сељак.....:Д

  7. Hoće ostati na naslovnoj najnovije definicije ili ćete to promeniti?
    Čini mi se kao potpun zaokret da na naslovnoj stoji bilo šta napisano u poslednjih par minuta u odnosu na stari sistem kad su čak i defke sa puno glasova brisane ako nisu bile vrhunskog kvaliteta...

  8. Daklem, da postavim konkretna pitanja.

    1. Da li će se smanjiti ovaj razmak između postova na forumu i komentara i kada? Mislim da je bilo lepše sa manjim razmakom.

    2. Hoće li se vraćati definicije u gornji desni ugao(pored matorog)? Tako sam najviše definicija pročitao, i mislim da je to bila odlična stvar zbog stalnog dodavanja novih defki. Pročitaš jednu, oceniš, i odmah izađe nova. Definitivno lakše od listanja.

  9. Па и сада излазе нове побогу. :Д

  10. Cah ajd da ostavim i ja komentar mada sam uglavnom pasivan ucesnik..
    Kada neko nabasa prvi put na ovaj sajt nece znati gde da klikne. Cak i stari clanovi se ne snalaze u ovoj navigaciji.

    Evo par predloga za koje mislim da ne bi izazvale zloupotrebe a opet bi se autori podstrekivali autore da pisu kreativnije/bolje...

    1)Staviti sortiranje definicija po popularnosti u odredjenom vremenskom intervalu... tipa omiljene definicije danas, protekle nedelje, meseca, 3 meseca i godine

    2) Napraviti kategorije i podkategorije za definicije po uzoru na vikipediju tipa: licnosti, predmeti, situacije, pojave,...
    Gde bi na neki logican nacin bilo moguce traziti pojmove po nekom kriterijumu. Ovako masa definiceja je nevidljiva... Znam postoje slovca gore ali realno niko ovde ne dolzi da se informise o nekom pojmu pa da trazi po slovu vec da se zabavi pa krene da iscitava slicne definicije. Na ovaj nacin bi bile popunjene tematske supljine i bila uocena prezasicenost na opet nekim drugim temama.
    Znam da ovo nije lako izvesti ali bi ucinilo vukajliju mnogo kvalitetnijim mestom.
    Slicno bi se moglo postici i sa tagovima ali mislim da je ipak kategorizacija bolja ideja.

    3) Ono dugme "sledeca za glasanje" treba napraviti da sledeci klik na nju uvek izbacuje novu definiciju i ako korisnik nije glasao. Jednostavno u neke definicije ne zelim da ocenim iz razno raznih razloga a opet zelim da pregledam/ocenim ostale skorasnje definicije.

    Na kraju pozdravljam ukidanje definicije dana ali i predlazem redizajn naslovne strane tako da ima vise estetsku nego upotrebnu vrednost, a na ostalim stranicama povecati funkcionalnost. Jasno izdvojenih par definicija, postera, novosti zajednice i recimo ove recenzije sto se dole trenutno vrte.

  11. Ја сам конзервативац...по мени ништа није требало да се мења....кад су већ променили, нека....само нек искулирају. Доста је промена!!! :Д

  12. Nema ih gore u desnom uglu, kao pre.

  13. E, a kako bi bilo da ukinete prosek?

    Pošto će već svima da nam opada postepeno sa vremenom, da se ne deprimiramo.

  14. Posteri nemaju preko 100-te strane koliko sam primetio, tj ima ako se rucno unese broj... Ne znam je li neko spomenuo smaralo me da listam 14 strana.. Inace ova hlorovodonicna boja je gotivna bas ;-)

  15. Говори у своје име Експо!!! :Д

    На форуму, у доњем десном углу штимеру. :Д

  16. al izgresih u pisanju.. nije se jos zagrejala tastaura a nema izmene..

  17. Ja u donjem desnom uglu imam samo Facebook i twiter.

  18. ПА не толико доле. :Д

  19. Jako loše ide ocenjivanje, dobija se jako malo glasova. Ne kažem ovo zbog popularnosti, nego zato što je greota da jednu definiciju pročita i oceni samo desetak ljudi.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.