Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Sta znaci ona zvezdica pored plave kvacice i zasto sve moje definicije imaju tu plavu kvacicu?

  2. @каизен мора да има неки баг, аман свака могућа дефка и постер имају квачицу поред себе

  3. @Bunker odgovoreno iznad tvog posta.
    @vuk to je sada oznaka za omiljeno (bunili se ljudi protiv gejsrca :)). ovo drugo što pitaš je bio privremen bag. sređeno

  4. kad dobijem izveštaj o uplati }:)

  5. Da li mozes da smanjis velicinu brojeva u podforumima i profilu, udara u oci? Ubija bre!

  6. šta je ova plava kvačica, svaka definicija je ima a kad kliknem ništa se ne dešava?

  7. kaizen
    To znači da je ta definicija odabrana.

  8. pa onda je svaka odabrana. nešto tu ne štima

  9. пробај сад, сређено је то. написао је Кајзен то негде... И кој ја ђаво глумим модератора и одговарам људима по форумима :)

  10. probala :)
    i opet ništa, pff

  11. јел плава боја те квачице, ако јесте онда је "одабрана" ако није онда је јеби га... не можеш да кликнеш на то, само ето тако стоји :)

  12. ne nego je šućmurasta :)
    nešto je ovde crklo kolko ja vidim, e, aj ćao, još ću da ispadnem da spemujem bre :)

  13. Jebote, ja ukazujem na potencijalni bag, a neki strucnjak mi brise post prije nego sto sam vidio odgovor...
    EDIT: Duboko se izvinjUvam. Post sam kacio na drugoj, vrlo slicnoj temi, pa sam pomjesao. :)

  14. ako je šućmurasta sve je u redu

  15. Plava kvačica je oznaka za odabranu definiciju.
    Siva kvačica stoji na svakoj definiciji, za slučaj da postane odabrana.(valjda)

  16. Тооо Каизене, сад видех ово црвено дугме на насловној, свака част.

  17. U kojoj vremenskoj zoni ili štagod je vreme postovanja komentara? Evo npr pekijev komn gore piše mi "2010-10-15T00:21:13Z", i piše da je "pre 2 sata". E sad, ili sam ja lud ili je sad 5h(a jesam lud što sam ovde u 5h)..

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.