КОКА-КОЛА - Друштвени паразит или можда само стереотип?

  1. Уф, пијем колу к'о луд, ал' могу и без ње.

  2. Пушите ми курац, сад ми се пије.

  3. znaju ti likovi, koji bućkaju te napitke i 'hranu', više nego dobro kakav uticaj ti proizvodi imaju na ljucki organizam...
    npr. na poslednjoj debati u predizbornoj kampanji po amerikama, pizza hut je ponudio doživotno snabdevanje picom onog u publici koji dodje do mikrofona i postavi pitanje 'pepperoni or sausage?' kandidatima...
    esad, nagrada je jedna pica nedeljno sledećih 30 godina...
    znači - pizza hut procenjuje da ako pojedeš jednu njihovu picu nedeljno, neš doživeti trijesprvu... i to je ok

  4. Пре сам пио колу сваки дан. По две киле. Јуче сам попио кило после мез дана и осећао сам се ко да сам прсо од шећера. Тресао сам се ко наркоман, трокиро ми мозак. Понашао сам се крајње чудно. Мајку им јебем масонску, ко зна каква говна
    стављају у оно.

    Pa šećer. Gdje ćeš gore od toga. U 1 litar kole ima 100 grama šećera. Odvoj negdje u neku posudu sa strane 100 grama šećera pa vidi koliko si unio. A zamisli kad popiješ 2 litra. 200 grama šećera za par sati. Pimjera radi, čokolada od 100 grama ima 50 grama šećera. Znači popiti 2 litra kole je kao pojesti 400 grama mliječne čokolade, što se šečera tiče. Neki toliko piju svaki dan. I još plus svako pojede dodatno nešto slatko... :)

  5. Eto to je to slikovito. :)

  6. Još plus ortofosforna kiselina šta radi organizmu. Eee!

  7. Ok je Vučice, smorila si.

  8. Pa i vi smarate pa ništa. :)

  9. Па, Вучице, немамо сви новац за лимунаде по кафићима.

  10. vučica će dumre zdrava. al znaš kako se kaže: žuti žutuju, rumeni putuju. :)

  11. Jedini sam čovek koga znam koji pije isključivo Zero Colu. I kad pazim šta jedem, i kad ne pazim, strogo pijem onu bez šećera. Pored toga što je puna šećera k'o slatko od šipurka, klasična me tera na neljudske prdeže.

    EDIT: Nisu retki dani kad popijem i 6l ove bez šećera.

  12. Prestala da pijem. I kako sam prestala - sad mi gadna; Ko oni likovi što prestanu da puše pa onda smaraju kako je to sranje, tako i ja s koka kolom i uopšte gaziranim sokovima. Ne volem vas više! Spasila sam dušu!

  13. Smanjio sam doživljaj skroz. Samo ponekad, tipa , 1-3x u dve nedelje zveknem po limenku, to mi najlepše, i dovoljno sasvim. Iako sam realno u stanju da popijem komotno onoliko koliko ima u ponudi.

  14. Kolu pijem samo u izuzetnim prilikama. Dakle, Vaskrs, Božić, Pravoslavna Nova Godina.

  15. EDIT: Nisu retki dani kad popijem i 6l ove bez šećera.

    Uf, bre, proviron, ne valja ni to, trpaju oni kojekakve zaslađivače u to, nekakve aspartame i čuda.
    Inače, uglavnom kupim koktu.
    Jbt, čitam da u koka-kolu moraju da ubace ortofosfornu kiselinu, jer ima toliiko šećera da bi (bez te kiseline, jelte) čovek povratio od preslatkog ukusa.

  16. Jebte se taman, kreuo po dorucak i vidim ovu temu, sad ce i kola pasti

  17. Colu koristim kao digestivni enzim, iako sad ne jedem koliko nekada. Jebi ga, to je moj greh...

  18. Америчко гомно!!

    Оде барем литра дневно.
    Цироза ми се смеши — као клинца ме послали на сниманje и сисата докторица кажe да ми je jeтра бела и газирано да избацим ома. Е сад, то je било пре неких 7 год. а количинв уноса газираног само расте од тада.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.