Prijava

celt

nema smisla ovo... definicija ako je dobra ona je dobra, pa bilo da definise sleng ili ne.
ako je losa ona je losa takodje bez obzira da li je sleng.

Bože svašta, ništa slično nisam ni pomislio. I već sam to naglasio da ta oznaka ne bih kotirala neku def. kao dobru ili lošu, već prosto, kao definiciju slenga. Mislim dođe neko novi na sajt, pročita "vukajlija rečnik slenga", i onda među 100 definicija naleti na 3-4.

a?

Ма кажеш то да сленг неће проћи незапажено као да на вукајлији ниси провео све укупно 3 минута... Матори, много се лошије котира и то је то... Пре ће дефка са неком фором да прође него сленг! Мислим да сам разјаснио

Професорка, реците Ви онда народу шта је то.

'Ajde ti, Dankane, kralju slenga, uzmi pa objašnjavaj. Računam da si merodavniji pošto ja nisam slengaš, ali vrlo dobro znam šta je sleng.

Сленгом се разговарају криминалци и разбојници! Је л' треба МУП да навучемо на сајт?!

Сленгом се разговарају криминалци и разбојници! Је л' треба МУП да навучемо на сајт?!

Победа!

Narode, nemojmo se zajebavati. Ocigledno je: predlog je gola voda.
Mislim da bi bilo korisnije da se stavi ona oznaka za cetiri zmigavca s kojom mogu da obavjestim ostale vukajlijase da sam otisao srat'.

Знам једну истиниту причу, кад су два београдска криминалца причала сленгом и знали да их мурија прислушкује, један од њих на крају каже "Брате, ништа нас нису скапирали има да им буде 20% од плате".

Иначе нисам за.

Niko nije merodavan od nas da odlučuje šta je sleng a šta na primer, lokalizam, turcizam ili neka novokonponovana izreka, geg i slično. Jebiga.

Pa sad, ne bih se složila, može to da se odredi, mislim da smo manje-više svi kompetentni.
Međutim, mislim da takve separacije nisu potrebne na sajtu, moglo bi to da vodi onda do puča i do brisanja svega što NIJE sleng, jer se, jelte, ne slaže sa podnaslovom u logou.

A u RL obično dobijem i neku kintu za to. :))

Lullaby
Međutim, mislim da takve separacije nisu potrebne na sajtu, moglo bi to da vodi onda do puča i do brisanja svega što NIJE sleng, jer se, jelte, ne slaže sa podnaslovom u logou.

Ako misliš da postoji i najmanja mogućnost za ovako nešto, a ti briši ili zaključavaj temu. Ne vidim zašto bi se tako nešto desilo, al' ja sam ovde od juče. : )

Ccc, kakva ozbiljnost na zabavnom sajtu. :)

More prva si počela da me plašiš. :D

Луллаби од кад је мод постала права домино дама! Опусти се и ти мало Лули... није ово комунизам :))

Meni Kaizen rekao da jeste. :))

Хвала на пажњи и пријатно:)