Tekst o paradi ponosa koji je Jelena Karleuša napisala za Kurir

  1. управо овоме је показала да ипак има шта да проговори

    ahahahahahaha ima da progovori jezikom kakvim bi se i poslednja seljačina postidela i clankom kojim je ispljuvala 70% srbije koji nisu podrzavali gej paradu

  2. bas tako dzimi bio je uber fensi isto kao i folk danas ljudi ga jednostavno slusaju jer je popularan znam dosta ljudi koji slusaju folk a imaju sve 10-ke na faksu i imaju 160 iq

  3. Leksi, svi se mi prodajemo. Svakoga dana izigravamo evet- efendije na poslu. To je vrsta prodavanja, zar ne? Svi se prodajemo, samo se ona prodala za bolju cenu. Ko je onda glup?

    тако сам и ја размишшљала, идентично, али пази за шта се продала.. скупо бре.. силикони на све стране, личи на наказу, песме су јој не знам како да се изразим, ретардиране, па јел то памет, направити од себе највећег идиота међ идиотима и на њима онда зарађивати? питање за размишљање..

  4. Leksi, slazem se da lici na nakazu. Takodje se slazem da su joj pesme retardirane.
    Ali da se prodala bolje nego mi- to je cinjenica.
    Pretpostavimo za sekund da je zaista veoma inteligentna. Ne znam, nemam predstavu, niti sam fan, niti mogu da tvrdim, ali pretpostavimo samo na cas. Da li mislis da bi inteligentnu osobu bolelo uvo sta neki kreteni koji je ni ne poznaju misle o njoj? Njoj bliski ljudi je dobro znaju i vole je zbog toga kakva zaista jeste. Nesto sto niko od nas, u ovom slucaju kretena koji je ne poznaju, ne moze znati sa sigurnoscu.
    Razumes moju poentu?

    I ne, jebeno se ne srdim:)))))))

  5. ahahahahahaha ima da progovori jezikom kakvim bi se i poslednja seljačina postidela i clankom kojim je ispljuvala 70% srbije koji nisu podrzavali gej paradu

    тебра, није смешно, и понављам, простаклук је једино што је лоше у том тексту. Поента је добра.

    Људе који не порджавају параду јер мрзе педере пљујем и ја. (овде не причам о онима који је не подржавају из финансијских разлога!)

  6. Milite da Jelenu Karleusu bas briga za vase komentare! Boli je tuki! I moze joj se da je boli tuki!

  7. ало, разумем твоју поенту одлично! разумеш ли ти моју? она по мом мишљењу јесте донекле интелигентна, јер интелигентнија је од остатка естраде (јер иначе не би била водећа тамо, што би рекао мој проф социологије, она спада у елиту у послу којим се бави) али понуди ти мени да изгледам онако и да пропагирам онакве вредности као што су у песмама њеним, и да се купам у парама. Не.
    Дакле, то што је најинтелигентнија од свих имбецила и што зарађује манипулишући њима јесте ипак доказ њене недебилности, али интелигентна међу нормалним светом није, и стога се оправдано дивим овом њеном простачком чланку

  8. Da li sam ja rekla da bih ja pristala? Ne.

  9. Sto se pickarate oko Jelene Karleuse?! Nasli ste oko cega da se pickarate majko mila! :)))))))

  10. Ko se pickara? Razmenjujemo misljenja na zadatu temu. Barem ja to tako vidim.

  11. а да ли сам ја рекла да си ти рекла да би ти пристала? :) мада рекла си да се боље продала него ми. мрзи ме да цитирам сад. зато написах тај пример, а објашњење следи у наставку поста, не волим да се понављам, зато ћао ћао, видимо се сутра..

  12. Slabo je ovde bilo zanimljivog, a još manje potkrepljenog, ali "U Srbiji je normalno da dete gleda kako ćale mariše kevu, ali nije normalno da se dva odrasla čoveka vole." me je zaista zakucalo...mislio sam da sam ovu temu iscrpeo promišljanjem ali ovakva teza mi nikada nije pala na um...svaka čast. Ali, zaista. Ne znam...posmatram je drugačije, jbt.

  13. мени је то пало на ум, зато се и нађох мало погођеном што је то карлеуша написала, па испада да исто размишљамо, пу пу.. зато и јесте, мени бар, фасцинантно да је то све сама писала.. очекивала сам да људи са естраде редом размишљају као палма, а ова и њега напљува и издиже се изнад њега

  14. Mene to u najvećoj meri pogađa, jer sam ubeđenja da slava (popularnost, ni ne znam kako se kaže) pripada onima koji je traže, i dok traćiš vreme vijajući je, ne možeš pored toga još mnogo čega da naučiš/vidiš/skontaš. Da je ovu tezu pred mene izneo neko ko pripada...hm...kategorijama ljudi za koje bih mogao očekivati od sebe da ću ih poštovati zbog nečega što znaju, ne bih ih poštovao više - nikakva posebna mudrost, to bih od njih i očekivao. Ali od nekoga ko je svoj život žrtvovao u pravcu, ne znam ni ja...da se zna za mene, pa ma šta ja lupetala, eto...uzdrmalo je svet mojih uverenja, u tom smislu je snažno

  15. Слажем се. Сад ми нешто паде на памет, можда ипак само скупља геј публику, менаџери јој препоручили и дали идеју.. она и беше нека "геј икона", међу њима је то популарно тамо, или не..? Али опет, све и да је тако, размишљања су на месту..

  16. ЈК, моја добра вила. Обожавам је, зиљавуша моја!

  17. Jadan je taj njen papučar, šta joj sve dopušta. Sad, kao da nje nema, mi ne bismo znali šta gej populacija promoviše. Ja sam mislila sapune, kad ono Karleuša me razuverila. Ionako je i sam ovaj njen tekst je u vecini plagijat. Ja protiv nih nemam ništa. Slazem se skroz sa Leksijem - skuplja žena publiku. Nju i onako slušaju tinejdžerke i gejevi. A, svi oni koji govore da treba "zaklati pedere" jer je to protiv crkve su licemeri najveći. Kao 1. hrišćanski nije ubijati . To se kosi sa 10 zapovesti, a voleti nekoga ne. Čovečnstvo će i onako iščeznuti - pre ili kasnije.

    Za 5 godina ona će reći "Ja sam naučila Srbe pravim vrednodtima , JA. Da nije bilo mene bla, bla"

  18. Ма немојте касти. Зар је најбитније да те боли курац за мишљење других и да си саможив? Због тога величате ову амебу?
    Моја теорија - имала је среће да се роди у Србији и треба да буде захвална, јер другачије не би била популарна. Продаје муда за бубреге. Нит пева, нит изгледа, нити је аутентична. Верујем да је ни масони неће колико је плитка.
    Не, није ми кул и оригинална што псује и рекла нам је ''истину''.
    Немојте погрешно да ме схватите, за педере ме заболе она ствар, не залажем се за њихова права, нити сам против. Нек ради ко шта хоће, док год мене не угрожава директно.
    Имала сам више ситуација с лезбејкама, и увек су биле нападне и вршиле су насиље на мени, буквално :) Једну бих запеналила у сису због тога што је урадила, да нисам била пијана ко морка и да ме није изгурала гужва на Егзиту.

    Елем, као што рекох, може човек да се прави паметан колико хоће и да има исправне ставове, али ако се не понаша у складу с тим - јебеш то.

    Она је она тешка шаблончина, плавуша са великим сисама и силиконима, сноб, носи искључиво маркирано, удала се за богатог фудбалера, постала певачица, привлачи пажњу скандалима, није академски образована, нити ради на томе.
    Може то све да буде перфектна маска, како она каже, али драга Јелена, живиш тако 30 година. Маска или не, срасла си с тим.
    А ако је то све фолирање, још горе, љигава је за медаљу. Али пре бих рекла да је то све демагогија.

  19. Grace i leksi, zar nije na kraju krajeva nebitno sta ona zaista misli ako ona koristi svoju popularnost da prenese dobru poruku? Ja mogu na sav glas da trubim da sam tolerantna, a da u stvari osecam ipak neku zadrsku prema njima, zar ne? Ali ako ova poruka dopre do njenih fanova- meni je potpuno nebitno sta ona kao jedinka zaista misli.
    Milice, niko ovde ne velica ovu amebu. Da si citala pazljivije verovatno bi skontala da ovde nema njenih fanova (ili bar nisu pisali na temu). Ali svi se slazemo da ona IMA fanove. Dosta njih. To je neoboriva cinjenica.
    Mi diskutujemo o jednom izolovanom postupku. Ne znam zasto imas potrebu da analiziras njen lik i delo? Ako neko napravi sto stvari koje su ocekivane od njega, u losem smislu, pa nakon toga uradi jednu izolovanu stvar koja je vredna pohvale- zar cemo zaista razmisljati o njenim kvalitetima kao ljudskog bica? Ja licno necu. A njeni fanovi TEK nece tako videti.

  20. Нисам се обраћала теби директно за то величање, нити икоме директно. Обраћала сам се свима који је величају.
    Па и Хитлер има своје фанове, фанови су неоспорни код екстремних и истакнутих људи.
    Ја лично ћу размишљати о њеним квалитетима, јер ипак нећу да судим о особи по једном њеном делу. Ко што не треба судити о њој само по силиконима које је метнула, има ту и горих ствари :) То је онај фазон 'о покојнику све најлепше' каква год је гамад био.
    Ја бих о овоме рекла - и ћорава кока убоде неко зрно.
    Не поштујем ниједан њен став појединачно, јер не проистичу из нечег здравог.
    Ја ипак као аналитичка особа гледам ЗАШТО је она ово написала, а не ШТА је написала. И могу са 90% сигурности да кажем да је ово написала да испровоцира нацију и стекне још више популарности, а њу за педере боли курац.
    Што се није сама појавила на паради? Што није донирала новац за параду кад је већ толико пуна лове да се тиме размеће, а не из џепова нас порезника, које заболе курац за параду, да се то финансира?
    ДЕЛА, а не РЕЧИ.
    Могу ја да кажем да ми је жао оних животиња које страдају због изливања нафте, али ме реално заболе баш, јер никад не бих отишла тамо и трљала фоке, па ни да ми је све обезбеђено, јер имам паметнија посла.
    Ја ипак разликујем доброчинитеље, од добрих говорника. Јер ови други често немају везе с добротом, напротив.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.