Prijava

nisam..nisam stvarno...a ne kažem..padao u iskušenje skroz...:) muško glupo...

ја не бих ни за паре... јеби га превише су ми добри јарани а сазнали би кад тад
јесам пичка, ал шта да се ради...

Buri zašto tako?..ja to cenim..nisam postavio temu da bi svi govorili da bi i da su već...ima nekih vrednosti u životu osim seksa...je li?...i to je u redu po meni...

Ja uvek kažem 'glupo žensko' za sebe :))

nemam pojma, ali otkad su mi dali krvi kad mi je trebalo oni su za mene vrh... :D
valjda javio ima...

eto vidiš nezaboravka...isti smo...:)) koji si znak?..možda je zbog horoskopa....

Prvi dan ovna, a u podznaku rak :) Ti?

ajd pogodi...:) nije deško, egocentrik sam...

Prvi dan ovna, a u podznaku rak :)

Jes' da ne vjerujem u ta sranja, ali sam ja isto što i ti, samo nisam prvi dan ovna, nego nemam pojma koji, a za podznak su mi izračunali da sam isto rak :)

Forget me not, zato se mislažemo ovako :)))

Onda recimo lav, Jave :)

Ooo, Smarko, nisam znala :)) It makes sense :))

bra'o nezaboravka...:)) baš taj...nastavita vi priču...neću ja da smetam...:)

laku noć...

Vidiš da smo vatreni znakovi :)) Laku noć...

laku noć...

Laku noć, kolega :)

Ooo, Smarko, nisam znala :)) It makes sense :))

Mejks sens to za horoskop, ali ne mejk da si ti na temi đe se seksualno zadovoljavaju majke drugova :D

Jao, u pravu si, ispada da spemujem, odoh :)

Јебо те , још гњавите тему :)

a bre bolesnici kresite vrsnjakinje, nego nemate muda, i ne mastajte o ortakovim kevama ima ko njih da krese. bezmudasi

a ovo za lovu, pa vecina vas bi platila za tako nesto

Nisam. Bih. Ne bih joj ni dinara uzeo.

sumpore platio bi ti, nego ima ko nju da krese, e samo tebe balavog ceka ona, hahaha

Virtual, brate, o čemu ti pričaš?

Sumpore ne znam da li si klinac ili ne, ali to su mastarije adolescenata. Ako bi krsnuo ortakovu kevu, to znaci da je ta keva poprilicno starija od tebe, minimu 18 godina. E sad, musko koje se pali na zenu 18 godina (minimum) stariju od sebe pretpostavljam ima problem.

Kresi bre vrsnjakinje, kako godine prolaze sve vise ces ih traziti.