Prijava

Ali fudbal nije samo odbrana. Krasić je bio super 3 meseca, kasnije se videlo na kom je ustvari nivou. na nivou prosečne talijanske ekipe. Tošić, pa ajde. Zadnje vezne, imamo Dekija, koga boli tukson za repku. Brkić i Stojković numeju da postave živi zid. Pošto se mi mučimo sa estonijom, ne vidim zašto nas usa ne bi dobila.

Ma možemo imati all-star tim kad nam je mentalitet ravan nuli.

Nego, da pitam nešto. Zašto mi toliko očekujemo od naše repke, kada ustvari nije ništa posebno?

Па није баш да смо нешто лоши, истина нисмо сигурно међу најужим кандидатима за титулу, али даље од досадашњих резултата свакако да заслужујемо. ЕП је неки минимум по мени, ако ћемо право. А ту је и наш менталитет, кад смо већ код великих очекивања. Занесемо се, дижемо у небеса па онда пљујемо најстрашније. Гадна особина. Мада пред прошло светско смо имали зашто и да се надамо. Добра игра, добар тренер, атмосфера, све се поклопило. Онда и жреб се после отворио и.....

A Crna Gora je fenomen... 1 gol su primili... 1 gol...
Možda jer nam je 'ispod časti' da igramo ziheraški, štajaznam :P Mislim, jel ti ne bi pizdeo kad bismo igrali bunker protiv Severne Irske?

Потписујем ово Пекијево, али слажем се и са бвдлг-ом око шпица. Да нам је неки млади убица на почетку каријере, пффф...

A da nam je mentalitet 0, slažem se. Australiju smo na SP trebali dugazimo,
ali smo se sjebali kod izolacije

Gospod Bog
Ali fudbal nije samo odbrana. Krasić je bio super 3 meseca, kasnije se videlo na kom je ustvari nivou. na nivou prosečne talijanske ekipe. Tošić, pa ajde. Zadnje vezne, imamo Dekija, koga boli tukson za repku. Brkić i Stojković numeju da postave živi zid. Pošto se mi mučimo sa estonijom, ne vidim zašto nas usa ne bi dobila.

Ма брате, све то стоји, али да смо толико неспособни да ољуштимо Естонце, еј ЕСТОНЦЕ са бар 4,5 комада?

Једноставно, ствар је у очајном тренеру, још горем савезу који гура играче који би требали да се продају, ликовима који активно пуше и пију, а играју стандардно што резултира очајном односу према репрезентацији.

Немојте сад да ми причате како су Просинечки и Дивац били најбољи и уз паклу дневно. Тад је фудбал и спорт уопште био друга прича. А и они су били такве величине да су могли и једном руком или једном ногом да буду најбољи.

А да нам је Јоветић, Вучинић, Ибишевић, Џеко, Петрић, Перишић, Модрић па и Баришић и Ливаја где би нам био крај

Da, a da li postoji idiot koji bi mutavog majmuna kao što je Pižon shvatio ozbiljno? Mislim, Antaru su zvali Gospodine, ovog zovu Piki... enough said.

А да нам је Јоветић, Вучинић, Ибишевић, Џеко, Петрић, Перишић, Модрић па и Баришић и Ливаја где би нам био крај

Да су нам двојица рендом одавде, где би нам крај био.

Znajući kakav nam je savez, verovatno bi stavili Raću pre Modrića, lolo.

Пеки опет води кампању против пушења и алкохола у репрезентацији. Хоћеш ли им икада опростити то пиво? :))

Уф Модрић би нам одлично дошао, а Џеко и Вучинић се подразумевају. Еее да смо украли Вучка на време...оно, није баш Роналдо, али не бих га одбио у овој ситуацији ни у лудом бесу.

Јесте овај Дражен Петровић био краљина. Јесте гледали шта је могао да уради Џордану?

Gospod Bog
Da, a da li postoji idiot koji bi mutavog idiota kao što je Pižon shvatio ozbiljno? Mislim, Antaru su zvali Gospodine, ovog zovu Piki... enough said.

Најјача је Жонпијева изјава од јуче. Рече нешто у фазону: "Знам да је противник добар, али нисмо се баш обазирали на то...". Каже неки коментар на б92: "То је као кад бих ја рекао, имам веома тежак испит, али нисам се баш спремао, па шта буде..."

Јесте гледали шта је могао да уради Џордану?

А јеси видео тек шта уради Камиону?!

Пеки опет води кампању против пушења и алкохола у репрезентацији. Хоћеш ли им икада опростити то пиво? :))

Никада. Кад сам се после једва проспаване ноћи пробудио после Аустралије, и обећао да нећу да читам вести пар дана, дођем овде, и погледам то случајно на постеру. Како сам тад попиздео. Уста им се посерем, ја кидам живце и плаћам поломљене чаше у кафићу, а они цепају вопи и пљугају.

Nije los Stojke,samo je zajebao stvar sa svim izjavama,i nece braniti.Jorgacevic vec 2,3 godine najbolji golman belgijske lige.Sto da nam ne brani? Brkica ni ne smatram golmanom... :) Pokazali smo da mozemo da igramo,ne ziheraski kao sa Ilijom Petkovicem,nego da Bugarima i Rumunima damo po 5,6,Austriji 3 tamo,da ulete u masinu,da ih zgazimo...Znalo se ko sta radi,ko sta igra,menjalo se njih 13,14,u zavisnosti od rezultata i kartona,i to je to.Ostali na klupi su cekali kao zapete puske da udju.A sta sada? Sa covekom koji umesto mnogo kaze mlogo? Odlican je igrac bio,ali ne zna da vodi ekipu.Pa videli ste kako je Zvezda igrala sa njim,ne daj Boze nikome,i kako repka igra sada.Samo nam 1 spic fali,i da dok Deki ne ode,izbrusimo jednog zadnjeg veznog,da bije,da cepa,tipa kao Nenad Kovacevic svojevremeno.Kuzman je dobar,Milijas moze da odigra poluvreme,da nabije kondiciju.Krila imamo perfektna,eto neka Raca ode preko,pa neka bije kad se Deki oprosti.Jebote Svedjani sa Olaf Melbergom igraju,mi ne mozemo sa nasim.Valjda ce nam se roditi neki Ronaldo,a do tad moramo Pantelinja da trpimo... :P Treba Voju Ubiparipa da zove,da mu Zigic spusta lopte jos 2 godine,dok se ne privikne,posle Zigic neka ode na klupu za zadnjih 10 minuta ako ne ide.. :)

EDIT:

Јесте овај Дражен Петровић био краљина. Јесте гледали шта је могао да уради Џордану?

Jebote sad gledam film :D

Вучинић је заклети црногорчина није имало шансе да га украдемо. Дукљанин како каже. 2006 кад је био у цвету младости и када је могао да јебе на СП није добио шансу. Петковић форсирао Кежмана и Жигића који је био још зелена бандера па га није ни срало и свог сина јединца Петковића не знам како се зове

Јесте гледали Некад браћа, Дивац и Дражен? Одлична прича, али јебига усрано се све завршило.

Belgijska liga je slabija od naše. Ma nek igramo ziheraški, samo da se plasiramo... španci su ziherašili, pa osvojiše sp