Prijava

Avaj danas na bloku informatike krenulo prepucavanje izmedju moje devojke i mene.
Banalno,krenulo je u vezi sporta.I dosao sam do pitanja na koje me zanimaju odgovori ostalih a to je

Da li biste kao navijac partizana menjali ovogodisnje uspehe,sve ih prepustili komsinici,za evropsku titulu u fudbalu iz 1991 ?

shonedboj : Ne bih, jer se od prošlosti ne živi . Time može zvezda dupe dobriše...... I Notingem je nekad bio prvak, pa gde su sad?

Da li biste kao navijac partizana menjali ovogodisnje uspehe,sve ih prepustili komsinici,za evropsku titulu u fudbalu iz 1991 ?

Никада.

Кисело је грожђе... :) Овакве расправе су глупе до бола, али зар стварно очекујете да вам неко поверује да не би мењали титулу у распалој ЈСЛ за титулу европског шампиона, нешто што ће се памтити док је фудбала?

I još puštaju Džoa Kola koji bi mogao da im bude glavni igrač.

У резервној постави, евентуално. :Д

Dvajte,slazem se...Svaki navijac Partizana,koji je iole normalan,i objektivno razmilja,i koji nije Dzanki koj ce da se pojavi sa nekim debilnim kometarima tipa "Sisajte ga cigani,dupla kruna ale",,koji je navrsio 30 godina,ma kojih 30,25 godina, bi penis,kurac,mozak,sve dao za titulu prvaka Kupa sampiona.Moze meni neki klinac ovde da prica kako ne bi nikada dao,ali realno,koga bole kurac za 4 titule sampiona u Srbiji,gde 2 tima dominiraju 20 godina!? Jebali bi se svi za tu titulu,garantujem,mogu da pricaju sta hoce....

EDIT:

У резервној постави, евентуално. :Д

+1

Zašto je Čukarički ovoliko loš?

Ne daju ljudima platu! Ili dobijaju platu tako što nameštaju tekme.

EP u Litvaniji? Francuzi sa Noom, Pietrusom, Parkerom, Nemci sa Novickim, Spanci u ful sastavu...Pa cak ce i Bosna da ima Teletovica i Vardu...
Mislim da je ovo najjace EP ikada...ako se ne umesaju sudije kao na SP u Turskoj ne bi me iznenadilo da osvoji i izrael sa Pninijem i Elijahuom.

Биће зајебано. Нисмо ни ми за бацање. Уиграна екипа, треће првенство заједно, добар тренер. Биће зајебано, играћемо против стварно добрих, али јебига, циљ нам је да будемо најбољи, а да би били најбољи, морамо да победимо најбоље. :)

ali ko ce sve tu da se pojavi to je ludnica...a cuo sam da Kleiza nece da igra na ovom EP...Slovenija uvek zajebana...po imenima mozda i najbolja , ali nikad nisu imali TIM kao mi. Ej bre onaj Dragic objasnjava u NBA...

Јес, биће зајебано. Група нам је тешка. Немци са Новицким, Французи са комплетним тимом, Израел и Летонија, које реално, морамо да бијемо, и плус Италијани. Јел зна неко у каквом саставу планирају да се појаве Италијани? Белинели, Галинари, Барњани?

Jebe mi se za reprezentaciju gde igra Darko Miličić.

Одакле ти то да ће да игра Миличић? Сутра Дуда објављује шири списак, и сумњам да ће и ту да га буде. Не воли Дуда проблематичне ликове.

Само да не буде Миличића и Ракочевића.

Стварно је Дуда светски одрадио оно у Савезу...

Skeptican sam po pitanju nasih igraca...Novicu onaj Mesina (u usta li ga jebem) nije pustao, Erceg imao vecu minutazu u Olimpijakosu od Keselja...Macvan u onakvom Makabiju nije mogao da igra vise. Tepic nikako da se pronadje...

Skeptican sam po pitanju nasih igraca...Novicu onaj Mesina (u usta li ga jebem) nije pustao, Erceg imao vecu minutazu u Olimpijakosu od Keselja...Macvan u onakvom Makabiju nije mogao da igra vise. Tepic nikako da se pronadje...

Добро, више пута су наши репрезентативци били у сличној позицији, па су ипак на крају успевали да се пронађу.

to jeste tacno...ali konkurencija je ludacka.