Prijava

mojne tako za Farela nezaboravka...ili pričaš o sebi?

tulumb koju bre malu?..svi nešto ovo, ono..konkretno čoveče...

Hipnos nije valjda Eva...pa može, ali ova Hercegovka....

Ја мислио ФМН написала како се маструбрирала на онога КРАЉА кад оно неки смајлићи! :))

И знам како се пише јебена реч ал ми дошло да напишем тако... Дувајте га! :)

Fejzbuk reci na koga ti drkaš?..ajde lepo...

То је конформизам. Најлакше је рећи да се ложиш на Бреда и Анџелину, зато што је то опште прихваћено и нико из медиокритетне масе неће да те осуди због тога.

He, Хaвио, зна се која Ева долази у обзир... :)

Ja sam lepo rekla šta sam sanjala, Fejz, a to što ti misliš... :)) Ne, Kolinu svaka čast, ja sam uprskala...

aman Džimi oni mi pali na pamet...bilo ko bre...bilo ko poznat...evo Stole Piksi..i Slavica Djukić-Dejanović...

hipnos što bre Eva?

Ја дркам, али сад без све зајебанције, на ону бабу на коју ми се диже! Не знам да ли си то Хавио видео, али на оној теми психолог бла бла, сам рекао то! И нико ми није дао конструктивно решење за проблем, мислим мало је болесно да ти се диже на бабу од 65 лета... Пеки ми реко собесим! А ја пошто не бих да је футам ај већ кад ми се диже на њу бар да га бацам... мислим што да пропадне ерекција, зар не?

aman od poznatih Fejzbuk..čita li neko nešto ili samo drkate?..promašili ste temu....trojka

Od tebe će svašta čovek čuti... :)

А од поѕнатих, па реци тако мајка му стара! На Шарлиз Терон, и на Гвинет Палтроу да извине Крис Мартин!

pa tako reci majka mu stara..dobar izbor...imaš ukusa---donekle...na Gvinet?...u bre...

Ooo, Fejz voli plavuše :))

Нема везе, Јавио, тек онако...

Шта фали Гвинет! Наравно Ивана, фејз бира само убер раве за такве зезанције :)

ma nemoj ti meni Hipnos onako...zašto Eva, kako Eva?...što baš ona a ne Tanja Bošković?

Има она тема о Еви, не могу да нађем...

Неко рече да му се не свиђа Анђелина. Да се придужим. Ни ја је не волим, скроз ми је вештачка. Џесика Алба, то је женска.

javio
Prosto pitanje.
Da li masturbirate na poznate ličnosti i koje?

Ne przim se na poznate licnosti. 'bem li ga, treba da me lozi nesto dosta vise od fizickog izgleda. A i tad se ne lozim na sam fizicki izgled, vec na.. dodire, I guess.
I imena koja si naveo su tako.. komercijalna, isforsirana, precenjena... Kao da imamo tlinaest godinica i da smo u Bravo magazinu.

au bre koji ste vi bukvalisti...ajd Peki promeni naslov u "Drkanje na poznate-stereotip ili stvarnost"...ste se uhvatili za ovo dvoje kao pijan za plot...