Prijava

Jebi ga, sad se osećam manje vredno... kao nekakav... ne mogu ni da izgovorim... DRKADŽIJA :))))))))))))

mrmune opusti se. I ja sam :D

Hahahahahaha, ma, opušten sam :)))) Drka i Mil'ca 100%, samo ne priznaje :))))

jebem ti i devojke. Valjda bi me ljudi vise postovali da drkam kurac :DDD
picke zenske nikad nista da priznaju :)))))))

U to ime Jano, predlažem da ti i ja zajedno izbacamo po jedared. Jeste da je na daljinu, al' može da bude uvod u jedno divno prijateljstvo :))))

Ma jebte se, ne drkam i kraj :) Priznavala sam i gore stvari ovde, realno :)) Kad budem počela da drkam, ja ću da vam se javim, jer sam se oduvek zbog toga osećala ko crna koza, da ne kažem ovca.

Од како су увели тему фотографије чланова на форуму, ја само Вукајлију и посећујем. Који ће ми јуџизови, редтјубови, пичке материне.

mrmune ja vec zavrslila. de si do sada? :D

Tooooo, Pero, pobeda!!!!
Ih, Jano, ja već nekol'ko pota :))))

Hahaha, burzume. Drkanje je najbolja rstva u univerzumu, ja imam težak medicinski poremećaj, psihofizičku zavisnost od drkanja. Gulim ga od pete godine svaki dan. Tek sam ove godine počo da se skidam s toga i preskačem po koji dan. Verujte, nije mi lako. :)

mrmune nije ni cudo sto bacas jebote. Bas si brzi zeka daj ga malo po uzivanju i mazenju jebemumamu :))))

Пази само Мрмуне кад будеш листао тему, да не набасаш на Славкове слике, неће ти се дићи до светог Трифуна.

Hahaha, burzume. Drkanje je najbolja rstva u univerzumu, ja imam težak medicinski poremećaj, psihofizičku zavisnost od drkanja. Gulim ga od pete godine svaki dan. Tek sam ove godine počo da se skidam s toga i preskačem po koji dan. Verujte, nije mi lako. :)

bem mu lebac, ko da smo braca :)

celte, lakše mi je da znam da nisam usamljen. :)

Inače, Blek je zaboravio da pomene da sam JA taj koji je zaslužan za jačanje njegove volje i karaktera i da je na moju inicijativu počeo da se skida sa guljenja. Toliko :))))
Jano, nemo' ti ništa da se brineš, mazim ja kad treba :))))

kazi kad preskocis kako si hiperaktivan ceo dan sutra, i zaskocio bi bilo koje zensko, bez probiranja :)

celte, zaskočio bi' slavinu, oluk i maljavog komšiju. :) Jeste, mrmun je zaslužan što sam došao do psihologa. :P

Ја кад прескочим дан, па га онда сутрадан зашиљим, паркет испод компа ми буде к'о подлога у леденој дворани Пионир. Не ваља да се прескаче, ко ће после да чисти толико.

jel ti uspelo da sastavis dva dana.
meni nije jos od desete godine verovatno :D

EDIT:
ustvari lazem, jeste. al mora da padne neki nenormalan celodnevni sex svih tih dana kad ne masturbiram.