Prijava

Ja ne masturbiram nikad, nisam ni do sad. Ja drkam.

Jebeš drkanje,ja mislim da mu je svugdje bolje nego u gaćama.

Ja ne mislim. Znam da nam je obojici najlepše kad ga uzmem u Desanku ruku :)))

al mora da padne neki nenormalan celodnevni sex svih tih dana kad ne masturbiram.

Мени не пада никакав секс. Ја дркам!

Aman, Burzume, otidni na PVT, 'bem te!!! :))))

Evo ti i slička:

http://www.gloriamagazin.com/UserFiles/Image/303/303ip2.jpg

Ja sam kar'o Šarliz.

Ma, kar'o s' ti moj kurac! :P

Пази само Мрмуне кад будеш листао тему, да не набасаш на Славкове слике, неће ти се дићи до светог Трифуна.

Zar baš ti Burzume, da me mučki opanjkavaš iza leđa? Zašto baš ti, moja ikono sa zida...

Ma, kar'o s' ti moj kurac! :P

E u to bih već poverovala kaki ste!

Mrmude, grešiš, nisam mog'o da ti ga nađem.

Pusti Slavko, ništa mu nisam poverovao :)))
Krešimire, tvoja keva ga je našla bez problema :)))))

Ha-ha, pa kad joj je tvoja keva rekla gde se nalazi :))

Mrmune, opsuj mu mater i završi sa tim. :)

Što bre lažeš, Mrmude, kad te najviše pali kad se vređamo :)

Mrmud je svašta bio, ali lažov nikad! Povuci rečenicu, da ti je ne naguram u usta, ta pogana!
A? Je l' dobro? :)))))

А јбг Славке, ниси мој тип. Ти и Смарко сте највише испамовали ту тему, отежали сте ми пут до рибиџона. Крљам скрол на мишу дес минута кроз Смарков фото сешн не би ли га издрко на Вукајлијашице. Мисим оно поштедите нас :)

Burzume, sve je izvučeno iz konteksta! Te "ribidžone" što ih spominješ su me MOLILE da kačim svoje slike! I to one eksplicitnog sadržaja! Ali ja nisam hteo, pa sam im malčice udovoljavao onim fotografijama.
E, onda je Luli obrisala te molbe, i ja ispao spamer.

baš mi je drago zbog svih vas.....ajmo dalje...

Počeli o masturbaciji, a završili na psovanju, hehe. Uostalom, naš čovek Jarić se oženio s onom malom - Adrijanom Limom. Bože, kakva je ona... Čuo sam ja za nju i ranije, al' kad se udala za Jarića, nisam mogao da verujem. Mnogo slatka!

http://www.celebutaint.com/Adriana-Lima--.jpg