Prijava

Ne slažem se nazivom MARŠAL. Pa da posle peva: To je meni moja borba dala, da imate mene za maršala (iz filma Crni Gruja u NOB).

A ni STALJIN. Vidi koliki su mu brkovi. Mogu deca u njih da se sakrivaju. A onda nedo bog bombardovanja. Puni brkovi dečje kake.

Predlažem: VUKAJLIJAŠ PAR EXELENCE

rank: na 'leb da ga mažeš

Nema leba od tih rankova...
Predlazem da se lepo skupe neke pare od ovih kaizenovih reklama, i coveku kupi neki poklon, recimo, jedan cekic da razlupa racunar i izadje medju ljude... :)

Ma pohvalnica će biti dovoljna :D

Čak jeste bljak, mislim i da se prerano dobije, ipak postoji RAZLIKA između mog i Kurdovog Čaka. Čak je i neprincipijelno jurimo Čakiste da bi sebi prikačili !?!? Uostalom Veliki Čak će za par dana biti na 15000, ako mu ne lupimo čekić po gospodžinom opisu i nameni.
U nekom trenutku sam predložio Staljinov nadimak Hazjajin ali to nije dovoljno poznato.
Čudno, ovoliko pišemo a ne možemo da smislimo ljudski rankove :-)

Kurde, ako citas ovo imam jedno upozorenje za tebe - kada dostignes 15000 poena brojac ce se resetovati i imaces opet nula bodova.Jednostavno nije predvidjeno da jedan covek sam ima toliki broj bodova. :(
Ovaj fenomen je poznat kao Vukajlenijumska buba

Meni se ova ideja sa čekićem najviše sviđa! :-)))

Ili to ili neki rank :"Sjebao se u mozak, načisto..." :-))

mali prst,ja se za to ne brinem :).A bez zezanja,tek sad sam video ovu temu i potpuno se slazem jer sam puno puta razmisljao kako je cak noris jadno...Ali jos nemam neki konkretan predlog jbg.

Након "Вукајлија суперстар" и "Вукајлија хол оф фејм" , што највећи ранк једноставно не буде "Вукајлија"

Za Kurda neka bude Kurd čovek je ionako institucija.

Ma neka bude Ubica Čaka Norisa

Mitar Miric.
Slogan: Ne moze nam niko nista.
Ko podrzava, a? A?

Koliko ja vidim, Čak Noris je počeo da se briše sa sajta...

To se jedan mod zaleteo. Vrati će.

Brisao je, sad za kaznu mora sam da vraća :))))))