Прилози за пљеску

  1. Е јел јео неко коњске кобаје, значи вр су укусне, а и чуо сам да се кита диже после њих као да си попио једно шурнаес вијагри! Јел неко чуо за то?

  2. Ja jedem konjsko meso, i kobaje između ostalog, i da tačno je. Ne mogu da ga savladam. Bacam ga u nesvest šurnaes puta dnevno.

  3. Тестостерон , а Месече......

  4. Najjača kombinacija je ruska salata, senf, luk, aleva paprika i so. Naravno, pivce se uz to podrazumeva.

  5. Obavezno luk i nešto ljuto, bilo to tucana, ili urnebes, ljuti senf, i malo majoneza; a ako je sezona, može i kupus, paradajz i ostala boranija.
    Ima kod hrama (a i još negde po gradu), ona kolica sa hot-dogom. E tu ima mnogo dobri prilozi da se biraju! To je zapravo jedino što valja kod njih!
    Ovo za konjsko meso je urbana legenda!

  6. Pavlaka i kupus kad sam medj' ljudima, kad sam sam ubacim i luk.

  7. Mnogo majoneza, malo pavlake, paradajza, i luka dosta, ako ima i šopska...
    Ako idem neđe, nemojte mi luka stavljat'

  8. Топли сендвич..

  9. Pavlaka, kečap, luk i majonez obavezno. Senf, salata i krastavac ponekad, ostalo nikad. Mada i dobra lepinja je važan faktor u celokupnom doživljaju.

  10. Све што је џабе и да стави ко рођеном детету. То кажем када сам пијан и наслађа ми буде клопа.

  11. LUK

    pljeka bez luka nije pljeka

  12. Kečap, majonez, kupus, krastavac(ponekad i pavlaka). Nemam ništa protiv ljutog, luka, i ostalih kurčeva, nego mi ciganski da stavim sve. :)

  13. majonez, pavlaka i paradajz AMIN

  14. U pljesku dodati malo šunkice, kačkavalja i pršuta, + aleva LJUTA paprika + zelena salata, majonez, paradajz i lukac crni! Paziti samo kad krene da curi dok grizete...

  15. Ма мени цури кад год кажем да метне ко рођеном детету!

  16. LUK

    pljeka bez luka nije pljeka

    Ворд.

    U pljesku dodati malo šunkice, kačkavalja i pršuta

    Никад нисам јео пљеку с качкаваљем, али претпостављам да је добра. У последње време спремам свињетину с разним сиревима, шампињонима, курцима-палцима. И добро је.

  17. Како ниси, па све то иде у пуњену.

  18. ШТА БРЕ??? Ниси никад јео гурманску са качкаваљем? Како бре? :/

  19. Како ниси, па све то иде у пуњену.

    Хаха! xD

    И то што кажеш.
    Мада, видиш, кад год сам јео пуњену, никад се нисам запитао шта све има унутра. Иначе ретко једем пуњене..

  20. Па пази, може да се провали по укусу, а и ваљда гледаш оно што јееш... не једеш везаних очију :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.