Prijava

Ја волим да ставим тост у пљескавицу.

elem, kad smo kod pljeskavica.. što sam giros jela pre neki dan, peki, jebe mamu :D preko puta gimnazije.

Kečap je takođe dobar i malo nekog povrća, paprike možda...

Kečap, senf, kupus i luk. Mlogo luka.

I tucana i pavlaka mi je zanimljiva kombinacija.

Christine
elem, kad smo kod pljeskavica.. što sam giros jela pre neki dan, peki, jebe mamu :D preko puta gimnazije.

Ићи ћу сутра да проверим то.

Елем, знам лика који у пљеску ставља (или је бар стављао, сто година га нисам видео) парадајз и кечап. Само та два.

Да се врнем на ову тему...
Дакле, љута паприка или љутеница обавезно, ајвара, павлака, мајонез и зелена салата. И мени савршено.

peki, al' pileći da uzmeš.. jebe kevu.

a ja.. pa.. pljeskavicu nisam jela brda dugo.
ali ne volim te perverzije.
samo luk.
i da pljeskavica bude pola pola. pola ovca - pola krava :)
jedna kafana u nišu ima strava takve :)

Ne volim priloge , jedem je suvu :)

Prvi i polovina trećeg reda slijeva iz rashladne vitrine.

Мајонез и купус.
Или тартар сос и купус.
А кад пијем, из неког разлога, ставим скоро све што има.

PAVLAKA, LUK, KUPUS, PARADAJZ I ZELENA SALATA FOREVA!

U pravu pljeskavicu se stavlja samo luk i može gruvana ljuta paprika ko voli. Nikako kupusi, zelene salate, paradajz, kečap, majonez ... slušajte leskovčanina.

Ja u pljesku ništa ne volim da mećem sem luka. Tooooone luka, onako da se posle osećaš na kilometar. Meni je taj miris čak i šmeksi, ne smeta mi, kao i miris prženog luka, na taj otkidam... Znači, samo luk i eventualno kajmak. Majonez ne volem, kečap mi kvari ukus, on je jedini prilog koji stavljam na picu (ovo nije zvučalo kako treba lolo), senf je za viršle, a pavlaka za 'lebac. Sve ima svoje kod mene, za pljesku i ćevape su luk i kajmak. :)

Ja u pljesku ništa ne volim da mećem sem luka. Tooooone luka, onako da se posle osećaš na kilometar.

Tooo breeee...saću ti plusiram sve definicije :)

Onda i ja stavljam luk olololo

Ja kad kupim pljesku, ja se otvorim za 200 kinti i kupim punjenu i krnem urnebesa i luka. Inace u obicnu stavim kecap i majonez. Mogu stavim sta oces. Za dobru krmacu nema losih pomija. :D

Ranije dok sam jeo uzimao sam senf-luk-ljuto. Senf i luk su dva brata rođena, ubistvena kombinacija za sendviče i slično.

Кечап, павлака, МАРИНАДА, лук, мало купуса, зелена салата и понекад урнебес.
Али маринада је маст хев.

Љута туцана паприка - што више, кечап - мало, павлака, купус.
Лук ако не идем нигде или тако нешто. Остало мање-више исти курац. А повремено само лук и љуту туцану.