Prijava

Ja unakazio jesam, al' najozbiljnije. Imao sam negde 16 il' 17, bila neka frka posle svirke, bio sam mrtav olešen i nisam mogao da prestanem da ga mlatim, jebiga.

Ви се зајебавате а ја тео да изложим свој случај..........

ТО, Лаки, ТО! Ти си силовао? Кажи ми да јеси!

Jedna moja drugarica je na izdržavanju uslovne kazne...ne smem otkriti zbog čega. Uglavnom, opaka je.

Ja unakazio jesam, al' najozbiljnije. Imao sam negde 16 il' 17, bila neka frka posle svirke, bio sam mrtav olešen i nisam mogao da prestanem da ga mlatim, jebiga.

Jesi li procesuiran? Bilo bi dobro da jesi.:)

Koliko ih je uklonila?

Jednu. Zamalo.

Е сад озбиљно, јел уцена кривично дело! Јесте... Ја сам уцењивао, ал стварно!

ТО, Лаки, ТО! Ти си силовао? Кажи ми да јеси!

Их , па није чика Куре манијак. :) ..мада једном сам......не не то се не рачуна...

Ama Slavk0, naravno da smo svi manje ili više kriminalci.
E sad što smo sposobni da o tome nije ostao pisani trag, pa mogu uvijek da izvadim onu potvrdu o nekažnjavanju kad mi treba (mada se uvijek unervozim) - to je druga stvar.

Čudna ti je tema.

Jesam, al' tad me stariji buraz izvuk'o, jedva.
Nisam ga teško baš unakazio, nego ono, sjebane arkade i ruka i jedno rebro. Tako nešto, sećam se ko da je bilo juče, a bilo je pre deset godina. Zbog toga sam na par godina prestao da pijem.

I ja sam kad sam bio klinac, krao lizalice iz prodavnice. Pitam kolko košta folija, ona se okrene ja ćašim 2-3. Računao sam da neće primetiti da fale 2 od 50. Ono što nisam mogao da predvidim je da će primetiti kad fali 2 od 3. Jebiga.

A kad sam porast'o, štampao sam pare.

Овај па крао лизалице...

Бивши колега моје сестре у року од пар година убио колима два човека. Други пут је угазио неку бабу при 120 на сат надрогиран и пијан, добио годину и по дана. Спрдачина.

Tulumbać, aj' dilujemo lizalice.

Imam ja druga iz osnovne, ubio je momka, ali ozbiljno... Izboo ga nožem, kreten, i sad je u zatvoru...

Ima jedan komšia, pucao na sina mog nastavnika fizičkog i pogodio ga rikošetom, razvalio ga, naravno i ovaj mrtav...

Inače, ovaj rikošet ušao iznad karlične kosti, izašao kroz lice...

Е мој курац! Јебо га ја!

Други пут је угазио неку бабу при 120 на сат надрогиран и пијан, добио годину и по дана. Спрдачина.

Еј! Оћу ја да газим бабе некажњено!

A kad sam porast'o, štampao sam pare.

Ovo te je izvadilo.

Е сад озбиљно, јел уцена кривично дело! Јесте... Ја сам уцењивао, ал стварно!

Ako si izvukao neki keš, onda jeste.

Овај па крао лизалице...

Да чујемо тебе Џими, шта си ти одлежао? :)

Бивши колега моје сестре у року од пар година убио колима два човека. Други пут је угазио неку бабу при 120 на сат надрогиран и пијан, добио годину и по дана. Спрдачина.

LOL. El me ložiš? Mora da je imao vraški dobrog advokata.

Inače, ovaj rikošet ušao iznad karlične kosti, izašao kroz lice...

Ајде?
Је л' знаш ти где је карлична кост? :))