Prijava

Alo bree eej! :D
Ja sam mislila da je lako skontati da sam ukočena :D

Pa dobro javio,ide tebi ovo :)

SMarko ti se još nisi pronašao...

Pronašao sam se ja, nego mi merak da mijenjam avatare :)

eto vidiš...:) ne mora uvek da je tačno...:)) ajd sad sami...

ma nisam...zajebavam se...:) ti si faca pa na kvadrad..odnosno voleo bi da ljudi vide kolika si ti faca...ti znaš kolika si faca ali oni ne znaju...

http://www.surefirecpr.com/blog/wp-content/uploads/2010/03/Woo-Hoo-Homer-211x300.jpg
U centar! Usvoji me :))

Šta li govori moj avatar? :)

Evo npr, sad faca izbacio sliku, i to je moj novi avatar jer obožavam Homera i stalno vičem ovo njegovo WOO HOO :)

Mislim da nadimak može da bude ili vaš stvarni ili primer nedostatka ili viška kreativnosti, ili da pokaže kome se divite, a da avatar kaže više o čoveku.

Jebi ga, ja otvorio temu a niko moj nick i avatar da popisa. ocu i ja malo da budem u centru paznje. ajde javio, psiholozi i ostali.

@Gamby ti si autoritet nenadjebivi

Moj aJvatar je totalno jebački.

@Virtual Serb:

Jašta. :)

već je bila ovakva tema.. daFno, daFno :)

@gamby

e a da znas da ti ovaj avatar bolji, onaj prosli, jebem li ga, meni licio na nekog narkosa ili sizu

moje govori da nisam baš kreativan

U tvojoj nekreativnost strajo ti zapravo hoćeš da kažeš tj.podsvesno da čovečanstvu otvoriš viziju o sebi kao otvorenom liku koji nema šta da krije;)))

U tvojoj nekreativnost strajo ti zapravo hoćeš da kažeš tj.podsvesno da čovečanstvu otvoriš viziju o sebi kao otvorenom liku koji nema šta da krije;)))

upravo to sam hteo da kažem, hvala ti :)

Jel to znači da sam ja neki seronja,kenjator šta li?

Strajo tvoj adut je avatar a ne nick, a avatar ti je, nemo' se ljuitis, ko srednjevekovni peder.

u pravu si virtual, guja je stara pederčina

Uh majku mu, pa ovo ispade dubokoumnije nego što sam mislio, mora da mi avatar govori o vremenu provedenom u solarijomu i pod suncem.

Gambijev avatar govori "ja sam daleko iznad vas...možete u pojedinim sitacijama da me vidite, pridržite skute i toliko"...:)

Bojane ne, ti si ozbiljan čovek koji nema vremena da se zamlaćuje, nema vremena ni da pročita novine na miru nego mora na šolji da odvoji par minuta za sebe...