Prijava

Mislim da je i nas prelepi glavni grad jedan region i kao takav ne bi smelo da se desi da on ne bude na ovom podforumu. Izvol'te Belogradjani...

Beograd je ekstra grad, jedino me nervira u njemu to što treba sat vremena busom da se stigne s jednog kraja na drugi. Što se Beograđana tiče, primjetio sam da su uglavnom opušteni i da relativno bez problema prihvataju ljude sa strane. To znam iz svog ličnog iskustva, a i iz iskustva mog ujaka koji je u Beogradu već 18 godina, a tu je došao kao izbjeglica kad je počeo rat 1992.
To kažem ja koji sam iz Banjaluke, i pokušavam ovim da predupredim self-hate koji pretpostavljam da će Beograđani osuti po sebi i svom gradu.

ja moj beograd i mrzim i volim... u nekoj smo love-hate relationship. s vremena na vreme raskinemo, i ja osetim potrebu da se malo odvojim. da nije tih pauza u nasoj vezi, verovatno bismo se mrzeli iz dubine duse.

Volim svoj grad najviše na svetu i u dobru i u zlu. Pamtimo neka mnooogo bolja vremena, al šta je tu je, kažu da je kriza. Zaklela sam mu se na vernost danom svog rođenja i ne mogu da ga mrzim kakvu god glupost napravio :))))

Sikter Jovičiću u banjalučki podforum:)
Toliko o prihvatanje:P
Meni se čini da najmanje ima Beogradjana na vukici.
Izeli nas ovi iz Vojvodine.
To ona Mylyca nešto bajala.

Beograd bre! Najbolja bleja, najbolji ljudi i mnogo alkohola. :) I kafane su ubilačke.

Ја волим свој град... Некад ме много изнервира али га у суштини га много волим... Нисам у центру, живим у насељу на 7 км од Београда али се сматрам валидним грађанином истог. Понекад ме изнервирају и људи, и много пиздим кад прошетам кроз њега... Не бих могао да замислим себе у неком другом граду, бар не у скорије време...

Има много предности, не би се ширио да не даје могућност људима за неки напредак..

što treba sat vremena busom da se stigne s jednog kraja na drugi

Велик је то град :)

Meni se čini da najmanje ima Beogradjana na vukici.

Па пази, можда, ал и ови њини живу овде!!! :)))

E pravo zboriš:))
Ček da nam opalim neki song.
Da se kurčimo kako smo veseli i kako nas ima.
http://www.youtube.com/watch?v=KkInhCrhYfs

Па пази, можда, ал и ови њини живу овде!!! :)))

Problem je što živu i po 10 godina, pa kada naiđe neki praznik kažu "Idem kući"...

Beograd nažalost nema ni jednu tačku sa koje bi se mogao lijepo pogledati u cjelini.

Avala je suviše daleko. Jedino slike iz vazduha bi mogle dati neku panoramu.

Ja sam iz Batajnice. Al' po gradu lutam stalno. A na prevoz sam navikao, tako da se ne nerviram više. :)

Živim u okolini Beograda, mada sam u centru za 15 minuta. Rođen ovde i nadam se da ću tu i ostati.

Lep grad i lepo je u njemu živeti, ali svakodnevne zajebancije kao što su prevoz i cigani umeju da mnogo da idu na živce. Pogotovo ako se živi na levoj obali Dunava.

Како ми сељачићи из унутрашњости волимо Београд, па ви то не можете ни да замислите.

http://www.youtube.com/watch?v=9ZbXgv9Wvck

Beograd nažalost nema ni jednu tačku sa koje bi se mogao lijepo pogledati u cjelini.

Avala je suviše daleko. Jedino slike iz vazduha bi mogle dati neku panoramu.

А источна капија?

http://i174.photobucket.com/albums/w96/borismrdja/IstocnaKapija4.jpg

које су ово паљевине, брате! Не верујем :))