Prijava

Pa možda Istočna kapija, to je najbliže, mada nisam vidio neke slike grada sa Istočne kapije.

Meni je super Beograd, doselio sam se iz Tivta 2006. godine i super su ljudi, prihvate te brzo, zivim na Bezanijskoj Kosi koja je mirna i lepa, brzo se stize do centra, mozda pola sata, a 74-kom do Pravnog za 35-40 minuta stignem. Moze lepo da se vidi sa kule Ministarstva odbrane, rekao mi cale da je super.

Шта ти је ХДР фотографија, Источна капија изгледа ко Петронас тауерс.

Обожавам свој град и никад нисам пожелела да одем одавде. Не толеришем пљување Београда и прописно побесним кад неко то ради.

Nemam vremena da pisem hvalospev, samo da napisem da je nas Beograd najlep!

Beograd se vidi do jaja na putu od Sremčice do Železnika. Isto tako dobro sa solitera na Banovom Brdu. Ceo Beograd je inače nemoguće videti zbog topografskog položaja. Ali se odraz svetala u oblacima vidi na 100km:)

Такође се одлично види панорама са Калварије - Калемегдан па Нови Београд пасве док не крену брда...

Korleone sta je ovo sad, zajebavas a? :)

мислим да не зајебава, са брда има леп поглед можда. али ово сремчица-железник.. па и јесте и није, некако не видиш центар ја мислим него само брда и раковицу..

Ма не због тога, него мења ми име теме :)))

Час је Околина и Београд час је Београд и Околина :Д

Ако није он вратио на овако, ондак се извињавам :))

А иначе са моје терасе се види дгра, ал оно, минијатурно... Јеби га кад живим у пизди материни :))

ааа :)
с моје терасе се види туђа тераса, а лети крошња која заклања туђу терасу..

sa moje terase se vidi juzni deo grada, sa cu iskopam neku fotku...

edit: e jbg, nemam... cu slikam, pa cu kacim...

Нема везе, кад сликаш окачи :)

Mene Beograd docekao rasirenih ruku i mnogo ga volim! Moram da priznam da ga mnogo vise dozivljavam kao svoj grad nego rodni mi Leskovac.

mene žene u Bg dočekale raširenih ruku...i doživljavam ih kao svoje...više nego svoju ženu...

Emocije prema svom gradu imam tek kad se vraćam odnekud.
Volim spuštanje niz autoput i prilaz sa Bubanj Potoka.
Još je prijatnije kad mu se obradujem iz vazduha.

Srdačno ga ne podnosim, ali samo na kratko : za vreme utakmica(derbi, navijači, kostimirana policija) i kojekakvuh skupova.

Nisam mu lojalna. Ako bi u nekom drugom gradu mogla da zaradim više para i obezbedim deci bolje škole....ćao, Beograde.

Još je prijatnije kad mu se obradujem iz vazduha.

и ја се обрадујем из ваздуха али не баш пријатно због којекаквих смрадова и загађења :)

ja ću najsrećniji biti kada beograd poslednji put budem gledao u retrovizoru... ovo više nije moj grad, niti moja zemlja.

ovaj xipe je sigurno u školi na pitanje "ko nije uradio domaći" odgovarao sa "ja sam uradio"

ne, ali sam na pitanje "ko je obio zbornicu?" odgovarao sa "ja nisam".

realno, bg je septička jama, prslo je sve.