Prijava

Dok ti neko ne dođe i ne načini te jednim od njih...

СУБОТИЦА ЦЕЛА, ЦРВЕНО БЕЛА!!!!!!!!

СУБОТИЦА ЛЕ О ЛЕ О ЛЕ О ЛЕ, СУБОТИЦА ЛЕ О ЛЕ О ЛЕ О ЛЕ!!! лол људови, па јел има некога из Суботице ?

ОООООО ЗВЕЗДА ООООООООООООО

Nije valjda da je neko sem mene ovde postovao lol

Penzionerski grad, uništili ga, pu!

Vratite svaku ciglu starog pozorišta, žuti šupci.
Bila sam danas na Paliću, jest neko mak'o pare za stazu pored jezera.
Očistite jezero! Izvadite NATO bombu iz njega.

Razumeš kada mi je draže ostati subotom kući...

Ne da te razumem nego... Bio neki sajam pčelarstva, lik neki stavio slike, ja pojma nemam ni da je bilo, kaže- Zar ne znaš? - Šta ću znati druže i ne mili mi se ići u centar, izbegavam ga u širokom luku, rekoh mu ja.
Od onakvog grada, jebem ti sunce. Napraviće Srbobran Pustinju od Subotice za koju godinu.

Bio nam Šutanovac i gardisti u gradu. Ja ne bih znao da mi drug nije rekao da mu je Šutanovac sletao na stadion tokom treninga. Niko ništa ne govori, nego et' ako bane neko pa se skupi raja...

Ali važno da je centar izlepljen Dverim, Šešeljem i Koštunicom, jebali ih oni.

Bio nam Šutanovac i gardisti u gradu. Ja ne bih znao da mi drug nije rekao da mu je Šutanovac sletao na stadion tokom treninga. Niko ništa ne govori, nego et' ako bane neko pa se skupi raja...

Valja inkognito rasprodati, budzašto verovatno, onolike kvadratne kilometre kasarni. Pa još to predstaviti kao uspeh. Opaaaaaaaaaa
Nekad nisi mogao proći korzom pola sata ti trebalo dok se ispozdravljaš sa svima po kafićima sad banka, banka....prazno....banka...banka...banka....prazno...prazno...banka....
Pu!

Et' sad se dogovirh sa drugom da ne idemo do grada, jer ćemo se smoriti ko gliste.
Pu!

Et' sad se dogovirh sa drugom da ne idemo do grada, jer ćemo se smoriti ko gliste.
Pu!

+ sto milijardi
A zipa kad kažu Subotica- turistički grad hahahha a nemaš gde izaći. A i to što nemaš gde koštaće te k'o Sv.Petra kajgana.

Nego jel ima još ko na ovoj vukajliji iz Subotice ? :)

Ja izlazim iza KTC-a u njive, bar možeš gledat zvezde.

+ sto milijardi
A zipa kad kažu Subotica- turistički grad hahahha a nemaš gde izaći. A i to što nemaš gde koštaće te k'o Sv.Petra kajgana.

ima dobar lokal iza one ogromne cafe picerije u centru,kao neki pabic sa desne strane "one ulice" i nije skupo....

A jest vam ponuda u pičku materinu. Potrudite se pa napravite nešta od svojih života. Imate Duliće i šta ja znam koga već. Stisnte im jaja, pa neka učine nešta da ožive grad. Što se mene tče, bio jednom poslom u konzulatu jedne države i još par puta prohujao. Baš ste skrajnuti.

ima dobar lokal iza one ogromne cafe picerije u centru,kao neki pabic sa desne strane "one ulice" i nije skupo....

KAfe picerija je Boss, verovatno, a ovo drugo ne mogu skontati sta je.