Prijava

Edsone, ovde jedino ustanak i buna protiv dahija pomaže... Ovi se usidrili gore na položajima i boli ih tuki. Imaju ciljnu populaciju, penzionere, tako i prave svu ''turističku'' ponudu. I naravno krade ko gde stigne.. A Dulića mačku o rep.

e kad krenes sa setalista u tu ulicu gde je boss ides skoro do kraja i sa desne strane lokal

Tačno znam kako vam je, ali nema drugog načina do samoorganizovanja.
Velika je i najveća nesreća ovog naroda što su ga iscrpili i eutanazirali, oduzeli mu elan i volju da se nada i bori. To će nam na kraju doći glave. ONI nam rade o glavi jer smo im "dali povjenje" svojim činjenjem i nečinjenjem. Razjebali su državu zarad svoga ćara, razjebati će i naše duše jer oni to nemaju.

Ma daj edsone :)))
Pa znaš li ti kakav je ovo grad? Sećaš se onih šerpi i demonstracija? Po Srbiji su makar udarali u šerpe a ovde izađe deset ljudi da prošetaju kerove. Al bukvalno. Kakvi ovde bilo šta preduzeti, to sve naduvano makovnjačom i ćuti, lezi, ćuti, dobro je...
Jedino klinci udaraju jedni druge kao babuni, šatro neki grobari navijačke grupe 'vo-'no...

Pajko, il' je latino il' onaj sto se silazi dole :D

kao babuni, šatro neki grobari

+5797898876

Izvestaj: Otisli u Brale (drugovi hteli da piju), unutra vidljivost smanjena za 50%,a zgadija se unutra gadja pistoljima na kuglice..... Ne kuglicama, nego co'ek uzme onaj pistolj pa ga fisne tebi pored glave... Nakon toga smrzavao muda po gradu i dos'o kuci....

Ne bih postovala ovde nego mi šega da mi sinoć/u po prepiske ovde/ upadaju bratanica i par njenih prijateljica od dvadesetak i kusur godinica jer im je dosadno pa došle kod mene da se zajebavamo.
Eto ti grada subotom uveče. Da im je interesantnije ovde. Pu još jednom.

Ох иштенем како раније нисам видела овај транфер! Побогу саки ђе ти памет била!

Дрндаловски издајо тис у Новом Саду :)

E pa na ovu temu kuckam samo kad sam u SU :)

Хахаха езоз :)

Хахаха езоз :)

+123

ЕЗОЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!!!!!!!!!!!!! не знам шта значи али је до јаја реч 'нако да се продереш. ЕЗОЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!!!!!!!!!

не знам шта значи

to je to...

Hahaha ja kontam da je to :D ЕЗОООООЗ! :)

АЈДЕ ДА ГА МЕРИМО ЊЕГОМИРР!

Nego jeste vi nasi ili njiovi?? Da, vi sto spamujete temu madjarskim izrazima lolo