Prijava

Јел ово неко зезање које ја не разумем или сте озбиљни? :))

Без дркања Пеки.

Ништа ја не разумем...

Видиш Пеки, мој брат је пре неких, не знам колико, да кажем пола сата, видео нешто на небу налик на комету како је слетело ка земљи, а онда је Џими упитао да ли смо осетили удар метеора који је погодио Сурдулицу.

И притом сте сви били озбиљни?

Сви редом. :0

Тако је Жњи.. Видех то чудо пре по' сата... Елем, баш ме занима шта је било, Халејева (која је поранила) ил' нешто друго.

Posle Blek Hola, ni majci rođenoj ne verujem.

У јеботе, једини начин да Србија доспе у светске медије су хулигани и природне непогоде...

Пре око 50 минута је било. Не знам за последице, али видим пола ових мојих јужњака пита у статусу на фејсу шта је то експлодирало.

Хм... Смак света поранио изгледа :Д

Носите се, паприкари. Да нисам овако радознао ко што јесам и да не копам по темама које немају везе са мном, за ово бих сазнао тек сутра.

До јаја.... Мислим, јел се зна где је то ударило?

Sledeće-proradiće vulkani.

Па Пеки, рече Џими, километар од Сурдулице негде. Шта ћеш прецизније? Иначе се распао, значи да је летео на неколико места. Усрдно се надам да неће бити жртава.

Надам се и ја, само нам то фали после ових срања у твом граду...

Сви ће поцркамо :Д
хаххахахаха

Не, не, километар од МЕНЕ. :) Тако сам бар чуо. Па сам онда чуо да је било и у Бујановцу, Врању. Не знам.

Мени се затресла кућа и чуо сам га. Ко се сећа бомбардовања, то је исти онај звук као кад пролеће ракета. Људи су видели ватрену лопту како је пролетела.

Мој ћале видео нешто да лети "од Дунава ка Фрушкој Гори" (север-југ), ал' још пре сат времена отприлике.