Prijava

I ovo je bilo pre sat vremena.

Можда је киша метеора. Али немогуће да је било на тако великом подручју. Па, било би на вестима досад ваљда?

Оно што мени није јасно је како то да у 21. веку трена да спичи метеор у Земљу, а нико није обавештен...

Kada je kiša, ne padaju na Zemlju, raspršuju se u atmosferi.

Имамо потврду значи,још само да се временски ускладимо :)
А на овим нашим јадним вестима-ништа ! Жњи и ја проверавамо сваки час...

На великој је то висини, А нисмо ни ми на толико великој површини :)
Могуће и да је наки пратећи део. Ово што причам је било пре бар сат времена

Ха ха Пеки, имаш право. :) Вероватно није ништа специјално чим још нема у медијима. Али опет, ови Џимијеви су видели ''ватрену лопту''. ВТФ? :)

То су они Џимијеви што пуше дрогу и боду се у вену! Они свашта виде!

Mozda ga nazovu po Blek Holu.

Kada je kiša, ne padaju na Zemlju, raspršuju se u atmosferi.

Сваки метеор већи од 10 метара у пречнику пробије атмосферу и удари у земљу (наравно, већи део изгори успут). Можда је било више таквих? :)

Džimi, šta misliš, kolika je verovatnoća da se to desilo, a da pri tom niko nije video da će se desiti i da nam nebo nije sjalo kao Božić? :)

Ти мали метеори се не виде пре него што почну да горе у атмосфери. :)

Pa video bi neko da nam gori nebo onda. Ne verujem da je kiša. A i ne bi se kuća tresla zaboga.

То су они Џимијеви што пуше дрогу и боду се у вену! Они свашта виде!

Не, видели су је неки лекари што су изашли из болнице да пурњају. :) Тако да си у праву за пушење.

Mozda ga nazovu po Blek Holu.

Кад смо код Блекија...
Ја сам чуо да је цапн'о.

Pa otud i meteorska kisa. U njegovu cast.

Kosmos plače za Blekijem.

CrnaBo
Kosmos plače za Blekijem.

:)))

Сад било на вестима. Ухватио сам само последњих неколико секунди. Је л' чуо неко цео извештај?

Ја сам чуо. Рекли су само да се чуло нешто и да су појединци видели, али и да нису сигурни да ли је то "нешто" пали на земљу, или је само пролетело. Такође је речено да су људи осетили потресе у тренутку кад је то пролетело, баш као и ти.