Prijava

Околина Чачка...кад осетиш ту ракију, печење (добро, кајмак ''увозимо'' са Голије)..ихххх а има и тај ''сеоски туризам'': бање, планине и културне манифестације (типа: ракијада)

-Koliko ste rakija popili?
-Pa ovi što su brojali kažu četresosam, sad ja ne znam...
-A kažu i da ste pili pivo?
-Ma to samo 2-3, malo sam ladio tabarku.

Idol. :)

Bio u okolini Čačka...Ipak sam za ovu varijantu Topopla , Rudnik, Bukulja , Kosmaj...

мени је јачи онај
-Како гледате на ово такмичење?
-Како гледам? Ја не гледам, много сам пијаан!

Odma i da ti kažem zbog čega-ježim se na pomisao da mi je glavna saobraćajnica Ibarska...

Ја сам скоро сваки дан на Ибарској...мени ништа страшно...али кевини кад дођу код нас, милион пута спомену то са магистралом...просто се најеже на кривине које постоје између Чачка и Милановца...а ту је, реално и опасан број несрећа...ал навикнеш се, јбг...

Ma magistrala je bleja. Osim ako naletiš na Čvorka taksistu.

Представник за јавност шумадијског региона:

http://www.youtube.com/watch?v=UVFIcHtnzpw

Има још Шумадинаца! Чачана бре! И што се осећаја на Шумадију тиче... Ауф, већ дуже време се осећам тако! Костја, где из околине Чачка, што ниси то пријавио раније, да се неком ракијом залије...

Čmile, a okle si ti? Ja sam baš iz Čačka, Trafalgar skver i te fore.

То, то. Из Љубића сам. Гребић мадафака!

Чмиле, па пописани су ти Чачани на оној теми ''Места пребивалишта Вукајлијаша'' ил како се већ зове...
а ја из Прислонице...

Био сам Чрчилин суграђанин 10-ак година, али се баш и не сматрам Шумадинцем.

Ево и ја да се јавим, кад је Варварин на Чрчиној мапи. Од мене креће Велика Морава, највећа српска река на свету!

Стивен
Био сам Чрчилин суграђанин 10-ак година, али се баш и не сматрам Шумадинцем.

To ti kažem, ti misliš da sam ja mapu tražila vama da pokažem, nego da proverim el Smederevo stvarno u Šumadiji :D Ja znam da je u Podunavlju meni je to uvek bilo dosta u životu. A tamo sam i ovako jedan vikend na svaka četiri meseca :)

По оној карти на слици, Варварин је у Шумадији, а ја сам из Крушевца, који је близу Варварина. Е, сад, увек сам се сматрао Шумадинцем, иако је Крушевац у регији Поморавља. Мада, могу слободно да кажем и да сам нешто између, нико неће замерити. :)

Па то, ја се зато нисам раније јављао јер нисам ни био сигуран шта сам :)))

Уроше, а ти си из Сталаћа, ако се не варам? Рекао си да од тебе креће Велика Морава.