Prijava

Ја сам Зећанин, беаљетамо :Д

Koja država nema zećane,ka da je nema.

Meni su đedovi iz Nikšića i sa Virpazara, a babe iz Bara i sa Vilusa :) A keva iz Kotora. Mogu ja da prođem kao crnogorac, ako sam se javno izjasnio kao Srbin iz Crne Gore, iako sam verovatno crnogorac iz srbije? Ne žele me ni jedni ni drugi, pa ne znam tačno šta sam, ali eto, ako može ja bih bio nešto :)

Стани ко је беше све у Црногорској мафији? Ти, Гвозден и ко беше трећи?

Meni su đedovi iz Nikšića i sa Virpazara, a babe iz Bara i sa Vilusa :) A keva iz Kotora. Mogu ja da prođem kao crnogorac, ako sam se javno izjasnio kao Srbin iz Crne Gore, iako sam verovatno crnogorac iz srbije? Ne žele me ni jedni ni drugi, pa ne znam tačno šta sam, ali eto, ako može ja bih bio nešto :)

Немаш ти српског у себи, боље но баба моја има ли, ти си наш :Д

Оба ђеда су ти од овамо? Ти си Црногорац, друже, заборави Србију лололо

e jebem ti državu, ja sam mislio da je bosna sranje od države, ali crnagora je još gora nego što možete zamisliti... odemo ti mi na jadu, i naravno bude pizdarija... razjebe jedan lik iz banjaluke nos nekom baraninu, i odu na sud i kao kazna 500 ojra i ljudi kažu sudiji da ne mogu toliko platiti i spuste kaznu na 200 evra... e cjenkanje na sudu, k'o da smo na autopijaci... druga stvar, uništile se neke stvari iz hotela, kad indijanci oće na naš račun da renoviraju hotel, pa za običnu plastičnu stolicu traže 30 eura... NIKAD NE IDITE U ČANJ U HOTEL BISERNA OBALA...

e da, ima i dobrih stvari... ubozn'o sam jednu curu sa vuke i prosto sam oduševljen...

žao mi što nisam upozn'o marka, ali biće prilike...

žao mi što nisam upozn'o marka, ali biće prilike...

Bolje je što ga ne znaš.

http://static.rtv.rs/files/20081007/crna_gora_albanija_500x220.jpg

Партизанка, ово су шиптари из Тузи...

http://i2.tinypic.com/ztb42g.jpg
ово не знам ко су и што су, али им се посерем на главу...

Бури, вазда је тако, чим виде да неко није одатле, накркају те цијене одштете, мада нису много бољи ни према нама, вјеруј ми... Све је то стока коју само занимају паре....

Снађе ли се онда?

Bolje je što ga ne znaš.

Чуш, чуш... Немој да дођем до Ни'шића, па да видиш...!

Jesi ti onaj momak što pali ljudima kokoške?Nemoj,Marko,znamo se.

@Smarko Dobar izgovor para vredi!

Нисам, ја их гађем ваздушном пушком!

Партизанка, немој само ти да ме учиш о мојој држави, да те замолим, ево фино те молим немој. Заврши са тим јер је лицемјерно говорит' мени за ту слику, а теби су косово узели, према томе тишина. Ајде сад полако...

Снађе ли се онда?

ma imao sam ja love za pivu, ali juče sam ostao sa dva eura, a kako nikome nije padalo napamet da daje lovu za to srane od hotela, onda nam nisu dali izaći iz države, tj. nisu nam dali lične karte i držali nas od 9 ujutro do 7 naveče na parkingu k'o u logoru... hvala ti što si se ponudio u svakom slučaju... i taj gest me oduševio...

Meni uzeli Kosovo?

Meni niko ništa nije uzeo....

Ček jel ti živiš u svojoj državi ili možda studiraš u mojoj državi?

Брате, река' сам ти, само пичке немој да тражиш од мене, друго што год оћеш, кад год прођеш туда јави се :)

Tuzima je mila Crna Gora,a tek Kosovu.Jer je CG sve priznala i Kosovo i grad Tuzi i sve.Zbog toga su ti te zastave,partizanka.

Ček jel ti živiš u svojoj državi ili možda studiraš u mojoj državi?

Ја живим и студирам у својој држави, што?

Немам ја никакве користи од твоје државе, не бој се...