Чачанизација

  1. Ne bi me ni cudilo, obzirom da su u Cacku u periodu od 1941 -1945 komunisti streljali oko 20 000 Cacana i zakopali pored morave.
    Briga vas, vi ste bili Titovi a Tito vaš(mozes procitati i kao parazit).
    Sta mislis da li je to slucajno da se Tito opelceri bas u vasem kraju i u Podgorici.

    Zamisli koliko koliko bi bilo Jevreja da nije bilo Nemaca.
    Pitanje: Jel ateizam i dalje aktuelan ili ste poceli da verujete.

  2. Legendo ja sam iz Krusevca, a Jericho je iz Uzica :)) al i dalje je Krusevac veci

  3. Auuu, štaga je seljaka... :D

  4. Hahah od cega je Kruševac veći?

  5. Legendo ja sam iz Krusevca, a Jericho je iz Uzica :)) al i dalje je Krusevac veci

    Jel to sa mudrakovcom i stopanjom ili bez....

  6. Ако, децо, ако! Само ви мерите. Док их ви мерите ја увелико јебем.

  7. Kad jedan grad ima vise stanovnika nego drugi, znaci da je veci...tako to ide...

  8. Ја мислим да је Чачак метропола за крушковац. 'наш каки је поглед на град кад се спушташ низ планину, низ Јелицу?! А и Чачак има ФК у првој лиги. Мрште чарапани, сиктер под Багдалу, ллоолло
    П.С. КРАГУЈЕВАЦ ЗА ПРЕЦЕДНИКА!!21

  9. ВИШЕГРАД ЦЕО ЦРВЕНО БЕО ООООООООООООООО
    Мој Вишеград метропола за све вас :)

  10. Ne znam kako to kod vas ide Dzanki, ali...
    Крушевац- Према попису из 2002. било је 65.400 становника
    Чачак- Према попису из 2002. било је 73.217 становника.

  11. Ma kome Vule pojasnjavas oni pod Kruskovac stavljaju i Trstenik i Aleksandrovac, a Stopanja im je centar privrede :))

  12. Nisam bas upoznat sa tim, ali je verovatno tako cim se ovoliko frljaju sa brojkama :)

  13. Plazma_keks

    Ma kome Vule pojasnjavas oni pod Kruskovac stavljaju i Trstenik i Aleksandrovac, a Stopanja im je centar privrede

    http://swiftor.com/attachments/f10/10154d1328911787t-black-ops-crowned-winner-greatest-videogame-ending-guiness-world-records-facepalm.gif

  14. Đeco, proljepšalo se, aj se okupljamo.

  15. Kad god ocete. Danas ne mogu.

  16. Sutra ili prekosutra? Jesu li svi tu uopšte?

  17. Ma nem pojma, javite vi meni kad ocete, ja cu doci. Jedino za vikend ne mogu.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.