S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Nisu, ali pio sam sa njima pivo.

  2. Onaj Daca se reklame za onu banku, ono "Ja, Daca da se zenim? Da da."
    E on me opekao cigaretom lolo.

  3. Dok sam blejo ispred prodavnice sa ortakom, ribom i neki pandurom zaustavio se Dule Savić u svom "Jaguaru" i onda nam isprič'o neku kul pričicu o tome kako je budžio tog "Jaguara" iz "Bube"...

  4. ne znam dal' ću se sjetiti svih...ali evo nekih koji mi na prvu padaju na pamet:

    Otto Barić
    Halid Bešlić
    Alka Vuica
    Čičolina

  5. Alka je budaletina, je l' da komad? De nam malo piši o Čičolini ;)))
    Je l' se računa ako si išao u školu s Tarikom Filipovićem onim Milijunašem?

  6. Ne seri Auroro da si išla u školu sa Tarikom? Tarik je kralj i sad vodi 1 vs. 100 a ne miljunaša jer je nešto srao o korupciji lolo

  7. Ja sam sve sa sportistima i pevačima..
    Vlade Divac
    Dača Ikodinović
    Duško Pijetlović
    Aleksandra Perović
    Danijel Đokić (Najjači lik na svetu, mnogo lud, a ja mislio da je feg :))
    Miroslav mrtvi Ilić

  8. Sa Vukom Draškovićem nakon nekog od njegovih mitinga u Kragujevcu u vreme dok nije bio izlapeli starac i dok je nešto značio!

  9. Ma znam... Takoreći znam ga iz porodilišta jer su nam raste čuvale plod kao matore trudnice i rodio se jebemliga sad dan pre ili posle mene. Fudbal mu je neprežaljena ljubav ali mu lupali cvikere svako malo pa je odustao od tog a zeničko pozorište je bilo jako i imali su neku dečju trupu i upao tamo i tako se inficirao glumom.
    eto, sad sam ti rekla a ti zauzvrat menjaj avatar, jebo te on :)

  10. @ komad 1974

    ajd sve nekako, al otkud otto barić, života ti?

  11. menjaj avatar, jebo te on

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. Danijel Đokić (Najjači lik na svetu, mnogo lud, a ja mislio da je feg :))

    Ko je to? Baci sličku

  13. Čičolina

    Stani Komad, stvarno sa Ćićolinom. Moja omiljena glumica iz detinjstva.
    Jel voli i dalje da se trsi i jeste pričale o tome?

  14. eto, sad sam ti rekla a ti zauzvrat menjaj avatar, jebo te on :)

    Šta ti imaš protiv mojih avatara?

    E da ja sam išao u školu sa najmlađim Đoklovićem...

  15. S Alkom sam bila na večeri....i pazi nju...čim ona ne plaća, naručila je još 2 večere da joj zapakiraju da ponese doma i nazvala je još jednu frendicu da i ona dođe na besplatnu klopu.... tak da mi je tu ispala ono malo bezveze i jadno....

    Čičolina je, nebi čovjek vjerovao, prilično normalno biće....naravno, kad ne bi čovjek znao čime se bavila.....pa zbog toga imaš predrasude u startu....ali ako imalo izuzmeš sve to uistinu ugodna bakica :)

  16. Jel voli i dalje da se trsi i jeste pričale o tome?

    lololololololololololol

  17. Otto Barić...jao kako je on fora starček....brbljav 100 na sat...ali ugodno brbljav.... njega sam vozila na jedan intervju....išla po njega kući...odvezla ga....čekala da završi...popili cugi i vratila ga doma.....
    čak me pitao za savjete kako da smršavi heheh

  18. i nazvala je još jednu frendicu da i ona dođe na besplatnu klopu.... tak da mi je tu ispala ono malo bezveze i jadno....

    hahaha e to jeste, i voli mlade momke :)
    Ufurala na jednoj NG da joj se moja neka drugarica nabacuje frajerčiću pa je zamalo nije prebila :)
    L0L brate da možeš gore avatare birati od onog prošlog ne bih verovala kad ono... :P
    Evo sad me tamo na transferu blama podseti- znam Anabelu...cjooooj...jeste lepa ali u glavi...promaja brate.

  19. Čičolina je, nebi čovjek vjerovao, prilično normalno biće....naravno, kad ne bi čovjek znao čime se bavila.....pa zbog toga imaš predrasude u startu....ali ako imalo izuzmeš sve to uistinu ugodna bakica :)

    Ma nemam predrasude što se takvih stvari tiče. Nije ubila nikog. Glumila u slobodnijim filmovima. Gotivim ja nju.
    Od svih osoba koje su nabrojane da se sa njima pila kafa, ti si pila kafu sa najkul osobom. Ćićolina. Vrh.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.