S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Sa celim bendom Veremii iz Ukrajine se odvalio ko svinja u kafani.

  2. L0L brate da možeš gore avatare birati od onog prošlog ne bih verovala kad ono... :P

    Prvo nisam ti ja brat mogu sin da ti budem xD A pod dva promenio sam u svoje ime

  3. @komad1974 a da ti nisi taksista?

  4. hehehe nisam taksista...ali eto učinim i tu uslugu kad zatreba :)

  5. evo jučer s Mitrom Mirićem :)

  6. Robert Prosinečki i Darko Pančev, 1991. na Veležovom turniru u Mostaru... bio u vojsci :)

  7. otkud sad sa tarmijem? jbt, i ti mora da si neka poznata ličnost ili si vlasnik neke kafane... :D

  8. hahahhah... što jes' jest faco... al' pssssst...

  9. Ne boj se brate, obećao sam da neću reći ko si zapravo...

  10. Ni sa kim. Iz prostog razloga jer "ne pijem pića".
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/0/0e/Forever_Alone.png
    Ali recimo da se računa ako su stajali na metar od mene da ih u tom slučaju "poznajem"; to su: Ašok Murti, Đole Đogani, Inspektor Blaža, novinarka Maja Divac, Voja Brajović, onaj lik što glumi Beogradskog Fantoma... Baš sam džet-seter.
    :(

  11. Dok sam bio u srednjoj, napio sam se ko bulja sa još dva ortaka i uleteli smo u Lestin bus koji je vozio glumce od Zvezdare teatra negde...uleteli smo unutra, samo se sećam da nam je DJuza psovao majke , bilo je tu još poznatih likova, al' se ne sećam najbolje ko tačno...

    Jel se to računa kao cirkanje sa poznatima?

    http://images.encyclopediadramatica.com/images/0/0e/Forever_Alone.png

  12. 2010 Grcka>Pefkohori>Neka picka sa farme (.)(.) toliko...

  13. Meni je Milka Canic rekla dobro vece. Uzivo.

  14. СА МАРИНКОМ МАЏГАЉЕМ!!!

  15. Јеси курац. Будало...

  16. sa Dankan Fergusonom, al za malo llolololo

  17. Са Царом. Више пута.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.