Prijava

ja hocu da procitam nesto dobro.

zato nam je potreban takmicarski duh.

ne budite svileni.

zahtev je jasan

Dakle, ovo je predlog tema?

Кмеееееееееееееее хоћу да читам кмеееееееееее нема дефиниција дана кмееееееееееееееееее кме кмееееееееееееееее.

Хоћеш да читаш. Прочитао си и оценио укупно око 3000 дефиниција на овом сајту своја два најчешће коришћена налога. Неки аутори имају више десетина хиљада оцењених, па се не буде.

u pricipu da.

predlog clanovima, da bojkotuju pisanje dok ne vrate definiciju dana.

predlog osoblju da vrati definiciju dana i da opet citamo dobre defke.

mada mi je tema vise za ovaj forum, nego za predloge

па се не буде.

Peki, treba ti libudada :)

zahtev je jasan

И ко си ти да захтеваш нешто овде???

opet, vidi se da moderatori ne treba bas u sve da se mesaju neki nisu ni dovoljno zreli za diskusiju, primer, peki d tinejdzer

Пример Гремлин д поремећај идентитета.

ja napadam problem a ne coveka, ti to ne radis. samim tim clanovi imaju potvrdu da je sve ovo ispravno.

odavde prestajem da komuniciram sa tobom, osim ako nemas neki konstuktivni predlog, na primer, gde da se stavi bar sa defkama dana.

Gremline, izvinjavamo ti se u ime mod tima za povređivanje osnovnih ljudskih prava. Slobodno možeš da pozivaš ljude na bojkot, ali bih ti savetovao da im poslužiš kao primer I TI PRVI BOJKOTUJEŠ SAJT.

Prestanite da pišete definicije i ostavite da klinarija unakazi sajt. Tada će vojna hunta predvodjna Kaizenom i njegovim krvoždernim generalima(moderatorima) koji su stavili veto na slobodu izražavanja morati da se povinuje našem zahtevu.

Наглашавам:

vojna hunta predvodjna Kaizenom i njegovim krvoždernim generalima(moderatorima) koji su stavili veto na slobodu izražavanja morati da se povinuje našem zahtevu.

Он не напада људе.

Modovi,pustite čovjeka na miru,napisao je prijedlog,neka autori izraze mišljenje,nemojte spemovati temu,vaše(kaizenovo) mišljenje znamo.

tako se pisu proglasi. moras neku emociju da izazoves. a u PM sto ste bukvalisti!

ne pozivaju se clanovi na bojkot sajta u globalu. samo na prestanak pisanja, do daljnjeg.

jak mu prijedlog...

jebote, ko dijete se ponaša.

Ranije su se zalili na malverzacije i sad se zale na slabo ocenjivanje zakljucak uvek ce biti nezadovoljnih meni se vise sviđa ovo jer nema vise def dana koja je imala 1000+ skor a koji si moga da imas ako sa duplih stavljas u omiljene i guras je na prvu stranu najomiljenijih danas
uostalom ja sam i imao slican predlog kao sto je danas http://vukajlija.com/forum/teme/13006?strana=7#post_661438
sama ta tema je dokaz da je i tada bilo nezadovoljnih i uvek ce ih biti

kizo, inace ne bih reagovao, ja sam u principu dete, ali i moderatori se ponasaju ko deca pa im nisi to rekao.

toliko

Ako hoćete da čitate nešto kvalitetno čitajte knjige.

Dušane,skor od 1000+ ne valja,a valja 12-2 ? Za omiljenovanje sa duplih su tu moderatori,defku obrišu,autora banuju i svi srećni,čitaju se definicije,takmičimo se-bolja Vukajlija.

Како волим гфака сам тујан па видиом тако тему која јте иунтересантан! КОЈИ БРЕ БОЈГАКОТ??? ОВА КУРЈЛКИЈА ЈЕ БОЈАСЈОК САМ ПИО СЕБИ!
Маркои не ори друмова! Тузрци не газне орања! Те једно тое истно те јесдно те стино!

Дај бре есктулирај масло леба то! Идио и играј пес или шта већ од вузтбала волиш и бојкотуј сам... нема сверехе. Иди дели мисоауесе и плсуе и узиосвај!