Moram nekom da se izjadam :((

  1. Onda je zaturi u neku regalčinu i boli te uvo. Nisi orala za nju

  2. pa žao mi bre, baš slatka bluzica, nije zaslužila takvu sudbinu....

  3. Nosi pokući
    edit: i na selu

    edit: Gledam Pinkove zvezde i navijam srdačno

  4. Nisi orala za nju

    pa bilo malo orala
    i ugao usana je deo istih :

  5. хахаха купила блузу само због вукајлијаша

    боле те пичка, можеш да скупиш старих гаћа које сад користиш за брисање прашине и сашијеш неки примитиван одевни предмет, све док има деколте неће се нико жалити

  6. uvek kupujem novu odeću kad god treba negde da izađem, neću valjda ko neka klošarka da dva puta izađem u istoj kombinaciji.... svašta... ma neću ni da idem ako nemam šta da obučem.

  7. Dodji gola jbt sta se snebivas

  8. a i to što kažeš...

  9. Moradoh ustati.....a legao sam oko 2h
    + jos me mamurluk razvaljuje.....
    Tj. Ne znam ni jel poceo jos lololo
    Jos supjan sam

  10. inzinjerstvo je jako tesko. hocu baku.

  11. sa banjice u jerković idem preko kumodraža. opet razvalili šine.

  12. nema grejanja u domu
    ima pičkama da se smrzne pička
    meni se jebe očeličio sam se

  13. sa banjice u jerković idem preko kumodraža. opet razvalili šine.

    nemoj da krećeš
    sedi tu, zemlja se okreće, samo strpljivo!

  14. a nisam bila u kumodražu 100 godina, danas se provozala...

  15. Lukѕ

    Umreo pajratbej :'-(

    Umro tuki. Vratio se posle 2 sata na domenu .cr

  16. Štos ljut, nemoj da ti pošaljem Indijce na gajbu.

  17. kanal,sad moram koristiti nepiratbejsku gamad od istrazivaca

  18. kickass.so pregledniji 13 puta

  19. Ako vec ne koristis koristi torrentz.eu. To ti je k'o google za torrente. Jebe keve.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.