Moram nekom da se izjadam :((

  1. nisu prijatni kao piratebay

  2. torrentz.eu sluzi da nadjes torrent na piratebay-u ili bilo kom drugom sajtu brate mili. Pretrazivac za torrente, ne sajt sa torrentima. Kada nadjes sta ti treba i kliknes na link on ti ponudi listu sajtova na kojima mozes da ih skines. Ukljucujuci TPB. Ne skidas sa torrentz.eu vec sa TPB, torrentreactor, kickass ili bilo koji drugi.

  3. Пајрат беј се користи из идеолошких разлога. И што се мене тиче, ако нечега нема на пајрат беју, то онда просто да значи да ми то и не треба.

    ЕДИТ: Имам неки дежа ви осећај да сам ово једном већ писао.

  4. Bata Sale
    torrentz.eu sluzi da nadjes torrent na piratebay-u ili bilo kom drugom sajtu brate mili. Pretrazivac za torrente, ne sajt sa torrentima. Kada nadjes sta ti treba i kliknes na link on ti ponudi listu sajtova na kojima mozes da ih skines. Ukljucujuci TPB. Ne skidas sa torrentz.eu vec sa TPB, torrentreactor, kickass ili bilo koji drugi.

    Nije to to :'-( Pajratbej je vrlo ljubazan, što reče Olanik.

  5. Ja ukljucim pajratbej, ona riba pochne da vrcka, oraspolozi me, posle cak i sidujem

  6. bratitji, samo ukucajte thepiratebay.cr ili .ee sta ste prsli

  7. sve najbolje vasim bakama naravno <3

  8. ru treker ima svega. i samo skacas onda.posto je sve na ruskom.

  9. Ekstra, sad mogu da skinem Transformerse u 1080p da gledamo baka i ja, šta ću - žena voli. <3

  10. kickasstorrents kicks asses

  11. isti kurac bachitj, kad nema tpb odem na kat i obrnuto, mada jes kat dosta slabiji sa siderima, mirorima sta vec ponekad

  12. Izgubio sam svaku motivaciju za životom, samo sedim za kompom i igram igrice

  13. Rarbg je bolji i brži i od Gusara i od Kikeeesa. Braća Bugari jebu.

  14. Ima Betmen, imaju štrumpfovi, ima Mija i ja, ima Naruto, ima Barselona brt, ima Baz Svetlosni, ima Spajdermen, ima MIkiMiniPajaŠilja, ima Cars, ima Supermen, ima Dora Eksplora, ima Aladin, ima BejBlejd, imaju Teletabisi raspali

    A nema Nindža Kornjača - slika za tortu u fakin prodavnici?!!!!
    Listam dvaput, nevera :(
    Pa jbt! :(((
    Učitelj Splinter se okreće u kanalu :(

  15. naruči. ja sve slike naručivala.

  16. Malopre sam se utripovao da sam iz Ubuntua obrisao Windows particiju, sve te jebalo, al' sam se presekao.

  17. Lukse, ne kloni duhom. Obriši i Ubuntu, pa sve ispočetka. Rekreativno!

  18. bratitji, samo ukucajte thepiratebay.cr ili .ee sta ste prsli

    pa ce obrisati cr pa ee,pa njnj pa gg pa hh,pa ljlj...brate tako ide to,nije lako upratiti sranja sva...mirni piratebay najbolji piratebay je i izgleda da vise nece biti ga

  19. ma i ovaj ugasice sig

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.